360 Total Security

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

360 Total Security, QIHU’nun 360 Total Security Essential ürününe dayanmaktadır. Modern, basit ve sezgisel bir hisse sahip temiz bir kullanıcı ara birimi ile gerçekleşir.

360 Total Security, bilgisayarınızın güvenliği ve performansı için birleşik bir çözümdür. “Tam Kontrol” özelliğiyle, bilgisayarınızın genel durumunu birkaç dakika içinde inceleyebilir ve tek bir tıklama ile en iyi duruma getirmesini sağlayabilirsiniz.

360 Total Security, virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları PC’nize ulaşmadan bile durdurmak için Gerçek Zamanlı Koruma da dahil olmak üzere yeni, gelişmiş bir özellik kümesine sahiptir. 360 Total Security, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara ve diğer kötü niyetli saldırı türlerine karşı güçlendirebilir. Ayrıca, sisteminizin tam olarak optimize edilmesine ve daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Temel özellikler şunlardır:

Antivirüs koruması.
Tarayıcı koruması.
Korumayı indirin.
Çevrimiçi alışveriş koruması.
Veri ele geçirme koruması.
USB Sürücüsü koruması.
Web kamerası koruması.
Sohbet koruması.
Üstün tehdit algılama.
Katmanlı koruma.
Gerçek zamanlı tehdit algılama.
Geliştirilmiş kullanıcı arabirimi.
Bilgisayar hızlandırması.
Önemsiz Dosyaları Temizleme.
WiFi Router Koruması.
360 Toplam Güvenlik, Araç Kutusu’nda da önemli miktarda kullanışlı araçlarla birlikte gelir. Game Booster, herhangi bir PC kullanıcısı için en iyi oyun deneyimini yaratır. 360 TurboVPN çevrimiçi etkinliklerinizi korur ve bölgenizde var olan yasaklardan dolayı engellenen içeriğin engellenmesini kaldırır; Connect 3.0, arkadaşlarınızın ve ailenizin bilgisayar sorunlarını telefonunuzdan düzeltmenize yardımcı olur. Suite ayrıca, sistem performansını en üst düzeye çıkarmak için önemsiz dosyaları ve istenmeyen eklentileri kaldırarak disk alanınızı boşaltan bir “Temizleme” özelliğine sahiptir. “Speedup” özelliği, bilgisayarınızı daha hızlı başlatmak için sistem hizmetlerinizi ve önyükleme öğelerini optimize edebiliyor.

360 Total Security BENZER İÇERİKLER
360 Total Security YAPILAN YORUMLAR