5KPlayer

5KPlayer

12345 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

5KPlayer, ücretsiz bir HD video oynatıcı, müzik çalar, AirPlay medya flama ve çevrimiçi (online) video indirme programıdır. Çoklu altyazı parçaları ve ses kayıtlarıyla ultra yüksek tanımlı videoları oynatmak için sistem-dışı bir DVD oynatıcı olarak kullanılabilir. Ayrıca YouTube videolarını, HD Kamera filmlerini, Blu-ray videolarını oynatabilir ve uydu radyosunu oynatabilir.

5KPlayer Video Oynatıcı ve İndirici Temel Özellikleri:

  • 1080p HD video ve DVD oynatabilme.
  • MP3 AAC APE FLAC müzik dosyalarını çalabilme.
  • Sesli video akışı için dahili AirPlay gönderici / alıcısı.
  • YouTube, Dailymotion, Vimeo’dan online videolar indirebilme.
  • Sezgisel, mütevazi arayüz.

Yalnızca ücretsiz bir HD medya oynatıcı değil, aynı zamanda iPhone ve iPad, iPod ve Apple Watch’den, Mac OS X platformuna + bir Windows’a ses ve video medyalarını aktarmanıza yardımcı olabilecek dahili bir AirPlay alıcısı aracına sahiptir PC. 5KPlayer, MP4, MOV, M4V, MP3 ve AAC dosyalarını, iMac, MacBook ve Windows 10/8/7’den Apple TV’ye ve AirPlay hoparlörlere kablosuz olarak ücretsiz olarak aktarmak için bir AirPlay göndericisi olarak da kullanılabilir. 5KPlayer, tüm iPhone / iPad / Mac ekranınızın Mac ile anında çoğaltılması için AirPlay Yansıtma özelliğini yapılandırır ve Yansıtmayı 4K 8K UHD videolara kadar kaydetmek için bir ekran kayıt yardımcı programıyla ilişkilendirir.

5KPlayer ayrıca 300’den fazla çevrimiçi video ve ses sitelerini destekleyen bir çevrimiçi video müzik indiricisidir. Abonelik olmadan, YouTube, Facebook, Yahoo, DailyMotion, Vimeo, Veco, Metacafe, Myspace, Vine, UStream, MTV, Instagram, Bliptv, LiveLeak, CBS slideshare, çevrimiçi 4K 5K 8K Ultra HD veya 1080P HD videolar müzik online olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Ve Soundcloud’dan ücretsiz müzik indirebilirsiniz.

5KPlayer YAPILAN YORUMLAR