Adobe Creative Cloud

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Adobe Creative Cloud, görüntü geliştirme uzmanlarından Adobe tarafından sağlanan bir abonelik hizmetidir. Hizmet, çeşitli şekillerde kullanılmak üzere size kaliteli bir yazılım koleksiyonuna erişmenizi sağlar; Grafik tasarım ve video düzenleme, web geliştirme ve fotoğrafçılığa kadar.

Adobe Creative Cloud, Photoshop CC ve Illustrator CC gibi Adobe’nin yaratıcı uygulamalarının yanı sıra yeni bir mobil uygulamalar yelpazesini de içeriyor.

Adobe Creative Cloud aboneliği, Adobe Stock’tan çalışmak için size 55 milyondan fazla kaliteli, royalty free grafikler, resimler ve videolara erişmenizi sağlar. Creative Cloud kütüphaneleriyle, varlıklarınızın tümü, desteklenen tüm cihazlarınızda, ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabilir.

Temel Özellikler:

29 Creative Cloud masaüstü uygulamaları.
10 Creative Cloud mobil uygulamaları.
Video Öğreticiler.
Bulut depolama.
Typekit yazı tipi servisindeki fontlar.
Adobe CreativeSync.
Adobe’nin Creative uygulamaları, bilgisayarınızdan, Mac akıllı telefonunuzdan ve tabletinizden erişilebilir.
Çalışmak için mevcut olan tüm farklı uygulamalarla, en son yenilikleri korumanın zor bir iş olacağını düşünürsünüz değil mi? Adobe Creative Cloud’un kapsamlı ders kitaplığı ile bu iş oldukça kolaylaşıyor. Bununla birlikte, çeşitli konularda yaratıcılık becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek her tür faydalı belgeye ve videolara erişebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak ve daha da fazla bilgi edinmek için Adobe’nin yaratıcı topluluğuna erişebilirsiniz.

Adobe Creative Cloud’un aylık ya da yıllık aboneliği ile Adobe yazılımını yerel makinenize indirebilir, kurabilir ve aboneliğin geçerli olduğu süre boyunca özgürce kullanabilirsiniz. Yazılım için yapılan güncellemeler ek ücret alınmadan indirilebilir ve uygulanabilir. Birden fazla dil gerekiyorsa abonelik hizmetinin bir parçası olarak ek bir ücret talep edilmeden indirilebilirler.

Genel olarak, Adobe Creative Cloud, çeşitli masaüstü ve mobil cihazlarda kullanılabilen, yaratıcı uygulamalardan oluşan birinci sınıf bir pakete sahiptir. Adobe, herkes için Creative Cloud planı sunar. İster grafik tasarımcısı, film yapımcısı ister öğrenci, işyeri sahibi, sanatçı veya fotoğrafçı olunuz, Adobe sizin ilgi alanınıza girmeyi başarıyor.

Adobe Creative Cloud YAPILAN YORUMLAR