Advanced Password Manager

Advanced Password Manager

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Advanced Password Manager, kimlik izlerini bir ana parola ile korunan şifreli bir kasaya kaydettikten sonra bilgisayar sisteminizden algılayıp silebilen oldukça hafif bir uygulamadır. 32 bit ve 64 bit her ikisi ile uyumludur.

Temel Özellikler:

  • Tüm hesapların kilidini açmak için bir şifre.
  • Otomatik dolum formlarıyla zaman kazandırır.
  • Tüm olası güvenlik izlerini siler.
  • Kaydettiğiniz ayrıntıları tarayıcılarda otomatik olarak senkronize edin.
  • Gelişmiş Parola Yöneticisi yüklendiğinde, parolalarınızı, otomatik giriş doldurma kimlik bilgilerinizi girmenizi, çevrimiçi hesaplarınızı güvenli bir şekilde kaydetmenizi, şifreleri senkronize etmenizi, kredi kartı ayrıntılarını ve daha fazlasını içeren farklı türdeki verileri koruyabilirsiniz. Hatta güçlü parolalar da oluşturabilirsiniz.

Uygulama, kendi asıl anahtarınızı kullanarak kilidini açabilmeniz için kişisel ve finansal bilgilerinizi güvenle kilitler. E-posta, sosyal ağ siteleri, bloglar, forumlar vb. ile bu günleri hatırlamak için birden çok şifre ve oturum açma ayrıntıları gibi verileri takip etmek zorlaşabilir. Bu verileri, tüm hesaplarınız için aynı şifre kullanmak da güvensiz olacaktır; çünkü birisi şifreyi alırsa tüm hesaplarınız saldırıya uğrayabilir.

Genel olarak, Advanced Password Manager, dijital hayatınızı korumak için fena sayılmayacak bir kontrol aracıdır. Bununla birlikte, birkaç dezavantajı var. Arayüzü yeterince sezgisel değildir ve arama yapmak için ücretsiz destek numaraları için görünen birkaç sinir bozucu açılır pencere vardır. Bunun dışında, temel tasarımda genel anlamda sıkıntı yok ve sistem kaynağına büyük bir etkisi yok.

Advanced Password Manager BENZER İÇERİKLER
Advanced Password Manager YAPILAN YORUMLAR