AdwCleaner

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

AdwCleaner programını bilgisayarınıza ücretsiz indirip, anasayfanızı ele geçiren uygulamaları tamamen pc’nizden kaldırabilirsiniz.

Birçok internet kullanıcısının başına gelen olumsuz hadiselerden birisi de internet tarayıcısının ana sayfasını ele geçiren uygulamalar nedeniyle giriş sayfasının değiştirilememesi, tarayıcıya kullanıcının izni olmadan kurulan toolbar sistemlerdir.

AdwCleaner, tarayıcı ana sayfasını ele geçiren programlar vb. zararlı yazılımları bilgisayarınızdan temizlemek amacıyla tasarlanmış oldukça iyi iş gören bir programdır.

Türkçe arayüze sahip programın kullanımı ve işlevselliği oldukça iyi. Bu tarz problemlerle karşılaşmamak adına internet üzerinden indirdiğiniz programların güvenilir web sitelerinden indirdildiğinden emin olun. Ayrıca programın kuruluş amacında yapılan açıklamaları dikkatli okuyun, NEXT – İLERİ – KABUL EDİYORUM – gibi kurulum aşamalarında sizlere programla birlikte farklı eklenti, toolbar, ana sayfa bileşeni yükleme vb. sorular sorulabiliyor, dikkat etmeden geçtiğiniz için farkında olmadan istemediğiniz programları ve eklentileri PC’nize yüklemiş oluyorsunuz.

AdwCleaner YAPILAN YORUMLAR