Aircall

Aircall

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Aircall, yüksek kaliteli telefon desteği, işletmenizin müşteri ilişkilerini geliştirmesine yardımcı olmak için mükemmel bir yoldur. Aircall, yerel telefon numaralarını kullanarak, fiziksel konumlarına bakılmaksızın KOBİ’lerin müşterilerine daha yakın olmasını sağlayan bir çözüm geliştirdi.

Aircall, 40 ülkede KOBİ’lere yerel telefon numaraları sağlamakla kalmıyor, ekip çağrıları, paylaşılan çağrı gelen kutuları ve takip listeleri, çağrı kuyruklama, paylaşılan kişiler ve analitik gibi gelişmiş telefon desteği özellikleri de sunuyor. Aircall iş kullanıcıları, masaüstü ve mobil yoluyla arama yapabilir ve arama alabilirsiniz.

Paylaşılan Çağrı Gelen Kutuları
Aircall’ın Paylaşılan Arama Gelen Kutusu özelliği, kullanıcıların herhangi bir çağrının eksiksiz bir arka planını görüntülemesine olanak tanır. Bir takip çağrısı gerekliyse, ekibin herhangi bir üyesi çağrı yapmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere sahiptir. Arama iade edildikten sonra arşivlenebilir.

Gösterge tablosu paylaşılan çağrı gelen kutusunu görüntülemenize izin verir. Ekibinizin potansiyel müşterilerden aldığı tüm çağrıların bir listesini ve takip bilgileri ile birlikte göreceğiniz yer burasıdır. Çağrılar masaüstü veya mobil uygulama üzerinden yönetilebilir ve işaretlenebilir.

Paylaşılan Kişiler
İşbirliğini artırmak için tasarlanmış birtakım araçlara sahiptir. Paylaşılan Kişiler bunlardan biridir. Paylaşılan Kişiler ile kullanıcılar, oluşturduğu kişileri diğer departmanlar ve ekiplerle paylaşabilir. Bu da, sıkıntı çıkarmadan telefon çaldığında tam olarak kimin aradığını herkesin bilmesine izin verir.

Paylaşılan Kişiler ile birlikte bazı kişilerinizi gizli tutmanıza izin veren Özel Kişiler özelliğini de sunar. Bu, sıkı veri koruma kurallarına giren VIP müşterileriniz veya müşterileriniz varsa faydalı olabilir.

Yerel Sayılar
Aircall’ın mükemmel bir özelliği, kullanıcılara 40 ülkede yerel telefon numaraları sunmasıdır. Bu, ulusal çapta ücretsiz numara arama yerine, Aircall kullanan bir işletmeyle iletişime geçtiklerinde yerel telefon numaralarını arayabildikleri için gerçekten yararlı bir özelliktir. Bu, müşterilerin dünyanın her yerinde aslında başka bir yerde bulunmasına rağmen müşterilerin yerel işletmelerle gerçekten çalıştıklarını hissetmelerine neden olur.

Uygulama ile Yerel Numaralari Yapılandırma kolay bir iş. Ülkenin kapsama alanını inceler ve yerel (veya ücretsiz) numarayı seçersiniz. Servis, mevcut telefon numaralarını Aircall’a bağlamanıza ve ardından yeni numaralarınızı aynı yere yönlendirmenize izin verir. Gelen tüm çağrılara masaüstünüzden veya bağlı bir mobil cihazdan cevap verebilirsiniz

Fiyatlandırma
Abone bazlı fiyatlama modeli kullanır ve planlar kullanıcı başına aylık 12 dolardan başlar. Bu fiyata profesyonel bir karşılama masası ve ortak çalışmanın tüm özellikleri olur. Premium planın fiyatı kullanıcı başına ayda 24 dolardır. Bu fiyata Başlangıç ​​Planı özelliklerinin tümünü, artı sıraya alma, entegrasyon, Analytics ve Click2call’ı elde edersiniz. Sonunda, aylık kullanıcı başına 48 dolar değerinde olan İşletme planı vardır. Bu fiyat için tüm Premium plan özelliklerini, ayrıca satış ekibi ve özel entegrasyonları, gelişmiş analitikleri ve özel raporlamayı alırsınız. Aircall, istek üzerine ücretsiz deneme imkanı da sunmaktadır.

Alt çizgi
KOBİ’ler için kaliteli telefon desteği sağlamanın mükemmel bir yoludur ve yeni başlayanlar ve müşteri destek ekipleri için idealdir. Çağrı basamakları, yerel numaralar ve paylaşılan gelen kutular gibi en üst düzey özelliklerle, birçok SMB’nin neden Aircall’ı telefonla destekleme seçeneği olarak seçtiğini görebilirsiniz.

Aircall YAPILAN YORUMLAR