AntiBrowserSpy

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

İnternette dolaşabilmemiz için web tarayıcılarını kullanmamız gerekmektedir. Fakat kullandığımız birçok tarayıcı bizlerin web üzerindeki işlemlerimizi, alışkanlıklarımızı izleyebilen birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. AntiBrowserSpy, bu tarayıcıların sözde ‘casusluk’ özelliklerini kapatmanıza olanak tanıyan kullanışlı küçük bir araçtır.

AntiBrowserSpy, web tarayıcı izlerini kaldırmak, yedek oluşturmak ve güvenliği artırmak üzere tasarlanmış hafif ve yardımcı bir programdır. Bu uygulamayı kullanabileceğiniz örnek web tarayıcıları Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple’ın Safari ve Opera ile uyumludur. Bununla birlikte, geçmiş, önbellek, DOM çerezlerini ve form verilerini temizleyebilirsiniz.

Modern ve minimal bir tasarıma sahiptir ve ana penceresi, birleştirilmiş sekmelere kolayca erişmenizi sağlayan çeşitli sekmelerden oluşur. Uygulamada sizin için gerçekten önemli üretken özellikler bulunmaktadır. Örneğin, sisteminizde kurulu olan tüm tarayıcıların bir yedeğini oluşturmanızı sağlar. Bu, yanlışlıkla önemli bir şeyi silmeniz olasılığına karşı, ayarları kolayca geri yüklemenizi sağlar.

AntiBrowserSpy, işlemlerinizi zamanlamanıza izin vermek ve gizli tarama modunda varsayılan tarayıcınızı çalıştırmak gibi bazı üretken özelliklerle birlikte gelir. Size, güvenlik ayarlarıyla ilgili bir özet sunar ve bunları optimize etmenize izin verir. Ayrıca, entegre bir eklenti aracılığıyla Facebook gibi sosyal ağ platformlarını engelleyebilirsiniz.

Genel olarak, AntiBrowserSpy basit, ancak etkili bir arayüze sahip ve kullanımı kolaydır. Uygulamanın kendisi neredeyse hiç sistem kaynağı tüketmiyor ve her düzeydeki uzmanlığa sahip kullanıcılar tarafından yönlendirilebiliyor.

Özetlersek:

Casusluğu önler
Tarayıcılarınızın gizli casus yazılım işlevlerini kapatır.
İnternet İzlerini Siler
Gezinme etkinliklerinin izlerini temizler: Tarayıcı Önbellek, Geçmiş ve Çerezler.
Tarayıcı yedeklerini oluşturur
Tüm tarayıcı ayarlarınızın yedeklerini oluşturabilir.

AntiBrowserSpy YAPILAN YORUMLAR