Avast Free Antivirus

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Avast Free Antivirus programının en önemli özelliklerinden birisi de oldukça faydalı olmasına karşın ücretsiz olarak kullanabilmeniz. Avast Ücretsiz antivirüs programı ile ilgili bazı temel özellikler aşağıdaki gibi sıralanmıştır. Bu bilgiler avast’ın resmi sitesinden aktarılmıştır. Windows 10 ile uyumlu olduğunu, Mac ve Android için de indirilebilme imkanı bulunduğunu da söylemekte fayda var. Programın Türkçe desteği de bulunmaktadır.

Akıllı antivirüs

Virüslerden kötü amaçlı yazılımlara, her türlü nahoş tehdidi tespit eder. Evet, casus yazılımlar, fidye amaçlı yazılımlar ve kimlik avı saldırılarını bile.

Kişisel, gerçek zamanlı tehdit tespiti. Bilinmeyen dosyaları incelenmek üzere Avast Tehdit Laboratuvarları’na gönderir ve tehlikeli olmaları durumunda karantinaya alır.

CyberCapture

Yönlendiriciniz tehditleri engellemek üzere doğru ayarlanmış mı? Bunu size söyleyeceğiz. Aksi durumda herhangi birileri ev ağınıza ve ona bağlı bir aygıta sızabilir.

Wi-Fi Denetleyici

Tek bir tıklama hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Bilgisayarınızı ve ağınızı her türlü soruna karşı tarar ve bunları nasıl anında gidereceğinizi söyler.

Akıllı Tarama

Tek bir tıklama hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Bilgisayarınızı ve ağınızı her türlü soruna karşı tarar ve bunları nasıl anında gidereceğinizi söyler.

Avast Free Antivirus’u bilgisayarınızda kullanabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey, Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista veyaXP SP3*256 MB+ RAM ve 1,5 GB sabit disk alanıHepsi bu kadar.

Avast Free Antivirus YAPILAN YORUMLAR