Avidemux

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Avidemux ile videolarınızı istediğiniz aralıklarla kesebilir, videolar üzerinde bazı oynama ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Uzun süren videolarınızı telefonlarınıza atmak istediğinizde boyutu yüksek olduğundan dolayı hafızada gereğinden fazla yer tutabiliyor ya da videolarınızda istemediğiniz, gereksiz gördüğünüz kısımlar olabiliyor. Bu durumda Avidemux’u kullanarak videolarda istemediğiniz kısımları kesebilir, sadece istediğiniz bölümlerin kalmasını sağlayabilirsiniz.

Avidemux ile videolarınız üzerinde kesme işlemi dışında da uygulamalar yapabiliyorsunuz. Videoları kırpma özelliğini de içerisinde barındıran bu program ile videolarınızı istediğiniz gibi kırpabilir videolar üzerinde istenmeyen kısımları (reklam, yazı vb.) videoyu kırparak kaldırabilirsiniz.

Videolar üzerinde ses ve kalite yönünden de değişiklikler yapmanıza imkan tanıyan bu program ile videolarınızın görüntü ayarlarında da değişiklik yapabiliyorsunuz. Bu özellikleri yerine getiren video düzenleme  programının tam sürümünün ücretsiz olarak indirebilmeniz de ayrı bir güzellik.

Teknik Bilgiler
Avidemux, Microsoft Windows, Linux, Mac OS X ve BSD için ücretsiz, açık kaynak kodlu çapraz platform video düzenleyicisidir. C + + ile yazılmış ve kodlama (videoları bir biçimden diğerine dönüştürme), kesme (tek bir bölümden kesme) veya filtreleme (yeniden boyutlandırma, deinterlacing, altyazı eklemek, renk düzeltme vb.) Gibi çeşitli görevler için kullanabilirsiniz. .). Avidemux, birçok popüler kod çözücü ve dosya için dahili bir destek sunar: AVI, MP4, ASF, DVD, MPEG, MKV. Video işleme veya düzenleme sürecini otomatikleştirmeniz gerektiğinde en iyi ücretsiz video editörlerinden biridir. Yazılım GNU GPL lisansı altında piyasaya sürülmüş ve hem 32-bit hem de 64-bit sürümlerde (ikili dosyalar) yayımlanmıştır.

Programın Özellikleri

Video düzenleme, görsel efektler ve kod dönüştürme desteği
– Muxing (çoklama) ve demuxing için destek
– Popüler altyazı biçimleri için destek: SUB, SSA, ASS, SRT
– Çoklu filtreleme seçenekleri: otomatik yeniden boyutlandırma, gauss yumuşatma, deinterlacing, renk değişimleri, siyah kenarlıklar vb. Ekleme
– Desteklenen çeşitli biçimler: MKV, Flash, AVI, MPEG-1/2, OGM, MP4, vb.
– MPEG-1, MPEG-2, FFHuffYUV, FFV1, H.263, H.263 +, HuffYUV, MJPEG, MPEG-4, Kar, x264, x264, Xvid, Y800 için yerleşik video kodlayıcıları:
– MPEG-1 Layer 3 (MP3), Vorbis, AAC, MPEG-1 katman 2 (MP2), AC-3, MPEG-1 katman 2 (MP2), Microsoft RIFF WAV PCM, LPCM için dahili ses kodlayıcıları

Avidemux YAPILAN YORUMLAR
  • En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları – indirazi.com | indirazi.com
    2 sene önce

    […] Buradan indirin: Avidemux […]