Badoo

Badoo

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Badoo, yeni insanlarla buluşmanızı sağlayan bir sosyal ağ hizmetidir. Başlamak için, basitçe bir profil oluşturup yönetin. Sonra, yakınlarınızda yeni arkadaşlar bulmak ve sohbet etmek için uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows PC, Phone, ios, android ve mac için indirebilirsiniz.

Badoo’da profil oluşturmak oldukça basittir. Bir fotoğraf, bazı kişisel bilgiler, ilgi alanları ve biyografinize dair bilgiler giriyorsunuz hepsi bu. Badoo’da, istediğiniz bilgilerin diğerleri tarafından görülüp görülmeyeceğine sizler karar verebilirsiniz.

Badoo’daki bazı özellikler ücretsiz, bazıları da ücretlidir. Örneğin, Badoo’da ücretli seçeneğiniz varsa, size ileti gönderebilecek yeni kişilerin sayısını sınırlayabilirsiniz. Uygulamanın tüm özelliklerine sahip olmak istiyorsanız bu biraz rahatsız edici olabilir.

Genel olarak, Badoo’nun, anonim sohbet veya buluşmalar gibi, diğerinin fotoğraflarını görüntüleyebileceği ve onlarla tanışmak için kabul veya katılmıyorum gibi bazı mükemmel özellikleri vardır. Uygulama ayrıca, iletişim kurduğunuz kişilerin listesini görüntülemenize, favori bir kullanıcı listesi oluşturmanıza ve kara listeye aldığınız kişileri görüntülemenize izin verir. Profilinizi kimin gördüğünü de görebilirsiniz. Sosyal ağlar gidince, Badoo iyi. Geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir ancak sohbet işlevleri sınırlıdır ve premium özellikler gerçekten ücretsiz olmalıdır.

Badoo YAPILAN YORUMLAR