Bluetooth Driver Installer

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Bluetooth Driver Installer, Bluetooth bağdaştırıcınız için genel Microsoft sürücülerini yükleyebilir. Uygulama, yaygın olarak bilinen% WinDir% \ inf \ bth.inf dosyası ile ilgili yönteme dayanıyor.

Uygulama, çoğu Bluetooth adaptörü için, ancak hepsi için geçerli değildir; Ister USB dongle’lar veya dahili adaptörler olsun. Bluetooth Driver Installer ile ilgi çekici bir özellik ise sisteminizde herhangi bir değişiklik yapılmadan önce otomatik olarak bir geri yükleme noktası oluşturmasıdır. Herhangi bir sorun çıkarsa bu yararlıdır. PC’nizde yapılan değişiklikleri geri almak için Windows Sistem Geri Yükleme’yi kullanabilirsiniz.

WinDir% \ inf \ bth.inf dosyası bir şekilde bozulursa Bluetooth Driver Installer güvenilir bir uygulamadır, ardından Bluetooth Sürücü Yükleyicisi bu dosyayı düzeltecek ve hatalarınız varsa bunları onaracaktır. Bluetooth Sürücü Yükleyicisi, sahip olduğunuz tüm aygıtları otomatik olarak tanımlar ve ihtiyacınız olduğunda uyumlu sürücüyü yükleyebilir.

Genel olarak, Bluetooth Driver Installer hafif, standart bir kullanıcı ara birimi olan ve kullanımı çok kolay mükemmel bir uygulamadır; Size kullanım süresi boyunca yararlanabileceğiniz araçlar sağlar. Uygulama ayrıca, kullanılan cihazın modeline, üreticisine ve alt versiyonuna ilişkin ayrıntılı bir rapor şeklinde verileri de sizlere sunabilmektedir.

Bluetooth Driver Installer YAPILAN YORUMLAR