DMDE

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

DMDE ile verileriniz üzerinde arama yapabilir, disklerinizde kaybolan verilerinizi kurtarabilirsiniz. Silinen dosyalarınızı geri getirme çalışmalarınız boşa gittiği zaman DMDE sizin için tek çare olabilir.

DMDE Ne İşe Yarar?

DMDE, dosya kurtarma, disk düzenleyici, RAID yapılandırma, disk görüntüleme ve klonlama gibi hizmetleri diğer dosya kurtarma programlarına kıyasla ücretsiz olarak sunmaktadır.

  • DMDE NTFS, FAT12 / 16, FAT32, exFAT, Ext2, Ext3, Ext4 ve Windows 98 / .. XP / .. 7 / .. 10, DOS, Linux altında çalışır destekler.

Benzersiz sezgisel algoritmalar, dizin yapısını etkin bir şekilde yeniden yapılandırmanıza ve karmaşık hasarlardan sonra dosyaları kurtarmanıza (veri taşıma sırasında veya bölümleri dönüştürürken, biçimden sonra ve diğer durumlarda geri yüklemek) olanak tanır.

Dosya sistemi ile kurtarma mümkün olmadığında vakaları kapatmak için dosya imzalarıyla veri kurtarma (RAW kurtarma) eklenir.

Basit bölüm yöneticisi, yanlışlıkla kaldırılmış bölümleri, FAT, NTFS, exFAT ve Ext2 / 3 / 4’ün önyükleme bölümlerinden ve yedek kopyalarından gelen bilgileri kullanarak bulur ve geri yükler.

Disk editörü en yeni Windows sürümleriyle uyumludur. Disk düzenleyicisiyle, farklı disk yapılarını (MBR bölüm tabloları, FAT ve MFT dosya tabloları, önyükleme kesimleri, dizinler ve dosyalar gibi) görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve gezinebilir ve özel şablonlar kullanabilirsiniz.

Küme haritası, dosyanın belirli bir kümede veya sektörde bulunmasını sağlar.

RAID yapılandırıcısı, sanal RAID yeniden yapılandırması içindir ve RAID-0, RAID-1, RAID-4, RAID-5, RAID-6, gecikmeli eşlik, özel şeritleme, JBOD / yayılmış diskleri destekler.

Disk clone aracı, görüntüleri diske geri yazma ve yazma, disk klonlama ve G / Ç hatalarını işleme desteklemeyi sağlar.

DMDE, büyük diskleri, büyük dosyaları, büyük sektörleri, sektör çevirisini, sıkıştırılmış NTFS dosyalarını ve diğer belirli özellikleri desteklemektedir.

DMDE YAPILAN YORUMLAR
  • Ücretsiz İndirebilececğiniz En İyi Dosya Kurtarma Programları 2017 | indirazi.com
    1 sene önce

    […] Buradan indirin: DMDE Free Edition […]