Download Accelerator Plus

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Download Accelerator Plus (DAP), SPEEDbit’in patentli çok kanallı teknolojiyi kullanarak indirme işlemlerinizi hızlandıran bir tüketici uygulamasıdır. Siz indirirken DAP, bilgisayarınızın paralel yansıtma sitelerinden indirerek maksimum bant genişliği kullandığından emin olmanızı sağlar.

DAP, dünyanın en popüler indirme hızlandırıcısı programları arasında yer almaktadır. Yükleme işleminden sonra DAP, web tarayıcınızla tamamen entegre olacak ve indirimlerinizi %400’e kadar hızlandırabilecektir. İnternet deneyiminizi hızlandıran DAP, FTP, HTTP ve HTTPS protokolleri yoluyla indirilen dosyaların hızlandırılması, indirilenlerin duraklatılması ve devam ettirilmesi ve hatta bırakılan İnternet bağlantılarının kurtarılması gibi diğer özelliklerle birlikte gelir. DAP herhangi bir İnternet bağlantısı (dial-up, kablolu, DSL / ADSL, T1, vb.) ile uyumludur ve kullanıcılara mevcut bant genişliğinden maksimum yaralanabilecekleri performansı sağlar. Hızlı ve ücretsiz olarak sunulan bu programın ücretli versiyonu da mevcuttur. Türkçe dil desteği de bulunan program 48 dilde destek vermektedir.

Ana Özellikler:

Önde gelen güvenlik programlarının dosyalarınız hakkında söylediklerini görerek daha güvenli indirin.
Kırılmış veya duraklatılmış indirmelere devam edin.
İndirilen videoların ön izlemelerini izleyin.

Download Accelerator Plus YAPILAN YORUMLAR
  • 2017'nin En İyi Ücretsiz İndirme Yöneticisi Programları | indirazi.com
    2 sene önce

    […] Download Accelerator Plus’ın ücretsiz sürümü, premium sürümün geri kalan sürümüdür, ancak yalnızca bir demodan daha fazlasıdır ve hızlı, güvenilir indirme için ihtiyacınız olan tüm önemli özellikleri içerir. […]