Download Ninja

Download Ninja

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Download Ninja, indirme hızını önemli ölçüde artırabilen bir İnternet indirme yöneticisi ve hızlandırıcısıdır. Uygulama ayrıca, kırılmış veya önceden durdurulan indirmeleri yeniden başlatmanızı sağlayabilir.

Dosyaların her birini daha küçük, daha yönetilebilir parçalara bölerek indirmelerinizi hızlandırmak için Ninja’yı indirin. Küçük parçalara bölünen indirme parçaları sunucuya farklı bir bağlantı kullanarak indirilir; bu da daha güvenilir bir indirme sonucunda daha hızlı sonuç verir.

Download Ninja, sezgisel ve gezinmesi kolay, temiz ve kolay anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Programla ayrıntıları seçimlerinize bağlı olarak manuel veya otomatik olarak algılar. Sonra, hedef klasörü ve çıktı dosyasının adını seçmeniz yeterlidir.

Download Ninja, artık ihtiyacınız olmayan daha önce indirilen tüm paketleri silme ve parçalama becerisine sahiptir. Parçalama işlemi kapsamlıdır ve indirilen tüm verilerin üzerine veya seçilen pakete rastgele veriler üzerine yazmayı seçebilirsiniz.

Genel olarak, Download Ninja bazı iyi özelliklere sahip düzenli bir uygulamadır. Arayüz kullanımı kolaydır ve uygulama oldukça hafiftir, kullanım sırasında ya da kullanım durumunda değilken sisteminizi zorlamaz ya da yavaşlamasına sebep olmaz. Internet’ten sürekli bir şeyler indiriyorsanız ya da indirme işlemlerinizi daha güvenli ve daha hızlı bir hale getirmek istiyorsanız (fotoğraf, film, müzik, video vb.) Ninja size yardımcı olacaktır.

Download Ninja YAPILAN YORUMLAR

  • 2017'nin En İyi Ücretsiz İndirme Yöneticisi Programları | indirazi.com
    5 sene önce

    […] Download Ninja, karşıdan yükleme programları arasında nispeten yeni sayılır ve rakiplerine göre daha modern bir görünüme sahiptir. […]