En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

12345 (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

Windows için tasarlanmış En iyi pc programları ile bu programları ücretsiz olarak indirebileceğiniz bağlantıları bu yazıda ele aldık: En İyi Ücretsiz Windows Yazılımları hangileri? Windows PC’nize ücretsiz olarak indirebileceğiniz programların listesini hazırladık.

Açık kaynak, shareware ve reklam destekli projeler sayesinde üstün hizmet sunabilen programların bir servete mal olması gerekmez; Windows PC’nizi eksiksiz ve tamamen ücretsiz olarak tam donanıma alabilirsiniz.

En iyi ücretsiz Windows yazılımını testimize sunduk ve bilgisayarınız için en iyi programları seçtik. Bunlar bizzat bizim de evde kullandığımız programlardır ve yaptığımız kadarıyla onları oldukça yararlı bulduğumuzu söyleyebiliriz. Favorilerinizi listede görmüyor musunuz? Önerilerinizi aşağıdaki yorumlarla paylaşın.


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz antivirüs: Avira Free Antivirus

Avira’nın güvenlik araç seti, kötü amaçlı yazılımlardan güvenilir, gizli koruma sağlar..

En yeni virüs ve zararlı yazılım tehditlerine karşı büyük bir koruma için Avira Free Antivirus’e ihtiyacınız vardır. Sisteminizin performansı üzerinde çok ufak bir etkiye sahiptir ve iyi tasarlanmış hazır ayarlar, artı otomatik taramalar ve tehdit tanımı güncellemeleri sunar. Sadece programı ayarla ve gerisini unut gitsin.

Avira Free Antivirus Programını İNDİR…


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz ofis yazılımı: WPS Office Free

WPS, Microsoft Office’ten daha verimli programlar sunar, hepsi tamamen ücretsizdir…

WPS Office Free, kelime işlemci, sunum ve elektronik tablolar için güçlü araçlar içeren mükemmel görünümlü bir ücretsiz ofis paketi. Microsoft Office dosya formatlarıyla tam uyumludur ve cazip şablonlarla doludur. Hepsinden iyisi, bileşenlerinin Word, Powerpoint ve Excel’in en son sürümleri gibi çalışması, böylece derhal çalışmaya başlayacaksınız.

WPS Office Free Ücretsiz İNDİR…


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi web tarayıcısı: Google Chrome

Google’ın tarayıcısı hızlı, esnek ve indirilebilir eklentiler aracılığıyla neredeyse sınırsız olarak genişletilebilir.

Tarayıcı alanındaki rekabet her zamanki kadar şiddetli, ancak Google Chrome, esnekliği, kararlılığı ve platformlar arası destek sayesinde en iyi yerimizi alıyor. Google hesabınızla entegrasyonu, sık kullanılanlarınızı ve yer imlerini cihazlar arasında taşımak için inanılmaz kolaylık sağlar ve geniş bir uzantı arşivini destekler.

Google Chrome Ücretsiz İNDİR…


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz VPN: TunnelBear

Kullanıcı dostu, hızlı ve çok çeşitli proxy sunucularıyla, TunnelBear güvenebileceğiniz bir isimdir

TunnelBear kimliğinizi online ortamlarda korumayı ve bölge, ülke tarafından engellenen içeriğe erişmeyi kolaylaştırır. Anahtarı hafifçe vurun, uluslararası bir proxy seçin ve tüm çevrimiçi etkinliğiniz yeniden yönlendirilmeye başlayacaktır.

TunnelBear Ücretsiz İNDİR…


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz müzik çalar: MusicBee

Akıllı etiketleme ve optimizasyon ile, Musicbee ideal bir oynatıcı, flama ve organizatör görevini görüyor.

Herhangi bir boyuta sahip bir müzik koleksiyonunu yönetmek için ihtiyacınız olan her şey, MusicBee en iyi oynatma kalitesi için akıllı etiketleme ve donanım optimizasyonu sunar. Ayrıca internet radyo istasyonlarını dinlemek ve en sevdiğiniz podcast’leri kullanmak için mükemmel bir seçimdir.

MusicBee İNDİR…


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz fotoğraf editörü: GIMP

GIMP’i ücretsiz indirin
Windows için en iyi ücretsiz Photoshop alternatifiyle fotoğraflarınızı en iyi hale getirebilirsiniz.

Adobe Photoshop’a en iyi ücretsiz alternatif olan GIMP, klon baskısı, iyileştirme fırçası, dönüşümler, akıllı seçimler ve bir dizi filtre gibi akıllı araçlar ile doludur – ince tasarımdan yaratıcılığa. Ayrıca daha fazla özellik eklemek için düzinelerce kullanıcı tarafından oluşturulan eklenti vardır ve GIMP gönüllü geliştiriciler ekibinden düzenli güncellemeler almaktadır.

GIMP Ücretsiz İNDİR…


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz PDF okuyucu: Foxit Reader

Foxit Reader, PDF’leri okuyabilir, oluşturabilir ve dönüştürebilir ve üstün format uyumluluğuna sahiptir.

PDF’leri görüntüleyin, düzenleyin ve oluşturun ve Microsoft Office dosyalarını ve taranan belgeleri dönüştürün. Foxit Reader’ın üstün özellik kümesi, sizi potansiyel güvenlik açıklarından koruyacak ek açıklamalar, bulut paylaşımı ve güvenlik seçenekleri ile tamamlanır.

Foxit Reader Ücretsiz indirin


En iyi ücretsiz torrent istemcisi: qBittorrent

QBitTorrent’i ücretsiz indir
Müzik, TV ve film arayanların istediği tüm araçları içeren bir torrent istemcisi…

Dahili bir arama motoru ve medya oynatıcı, ücretsiz torrent istemcisi ile hızlı ve verimli qBittorrent, hızlı, güvenli indirme işlemleri için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Torrentlerin otomatik olarak önceliklendirilmesi, torrent yaratma ve IP filtreleme de var ve anlaşılması da kolaydır.


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz YouTube Video indirme programı: Any Video Converter

Klipleri doğrudan büyük video paylaşım sitelerinin tamamından indirin, dönüştürün…

YouTube, Vimeo, Dailymotion ve daha pek çok şeyden videolar indirin, ardından istediğiniz herhangi bir ses veya video formatına dönüştürün. Any Video Converter ayrıca dönüştürülen dosyaları diske yazabilir ve kendi DVD’lerinden ve CD’lerinden rip içeriği alabilir.

Any Video Converter İNDİR…


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz video editörü: Lightworks

Tamamen yeni başlayanlara ulaşabilen profesyonel kalitede video düzenleme programı.

İster akıllı telefonunuzda kaydedilmiş bir klibe hızlı bir şekilde uyum sağlamak veya yüksek tanımlı çekimi Vimeo’ya yüklemeye hazır profesyonel görünümlü bir film halinde derlemek istiyorsanız, Lightworks sizin için tasarlanmış bir video düzenleme aracıdır. Çok güçlü ve gerçek Hollywood filmleri üretmek için kullanılıyor.

Lightworks İNDİR…


En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları

En iyi ücretsiz anti-spyware ve anti-malware yazılımı: BitDefender Antivirus Free Edition

En yeni kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun ve internete güvenle göz atın.

itDefender Antivirus Free Edition mükemmel koruma sunar ve daha önce hiç karşılaşmadığı tehditleri engelleyebilmek için kötü amaçlı yazılım davranış kalıplarını tanır.

BitDefender Antivirus Free Edition İNDİR…

En İyi Ücretsiz Bilgisayar (PC) Programları YAPILAN YORUMLAR