En İyi Ücretsiz İndirme Yöneticisi Programları

En İyi Ücretsiz İndirme Yöneticisi Programları

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Müzik dinlemeyi, film izlemeyi seviyorsanız, iyi bir indirme yöneticisi sizin için gerekli olabiliyor. Dosyaları yönetilebilir bloklara böldüğünüzde en iyi araçlar indirme işlemlerini hızlandırabilir, istediğiniz zaman duraklatıp devam ettirebilir ve düzensiz internet bağlantılarını telafi edebilirsiniz.

Bazı indirme yöneticileri, videoyu kapattıktan sonra dosya formatlarını otomatik olarak otomatik olarak dönüştürecek ve bu deneyimi mümkün olduğunca sorunsuz hale getiriyor. İndirme programlarını kullanmaya başladığınızda daha önce neden bir indirme yöneticisi kullanmadığınıza şaşırabilirsiniz.

Bu yazımızda windows için tasarlanmış en iyi ücretsiz indirme yöneticilerini listeledik. Listede yer alması gerektiğini düşündüğünüz bir favori indirme programı varsa yorum atarak bizlere bildirebilirsiniz.

1. Download Ninja İnternet İndirme Yöneticisi

Güçlü ve iyi tasarlanmış – medya dosyalarını kaydetmek ve dönüştürmek için en iyi indirme yöneticisi

Download Ninja, karşıdan yükleme programları arasında nispeten yeni sayılır ve rakiplerine göre daha modern bir görünüme sahiptir.

Arayüzü basit ve modern ve indirme hızlandırıcısı dosyaları 10 kat daha hızlı kapma kapasitesine sahiptir. Bunu, her dosyayı parçalara ayırıp, her birini farklı bir sunucu bağlantısı kullanarak indirerek, indirme işlemlerini yalnızca daha hızlı değil aynı zamanda daha güvenilir hale getirerek yapar. Müzik ve film indiriyorsanız ve indirme işlemi devam ederken bir dosyayı çalmaya başlamanıza izin veren ayarı seveceksiniz.

Ayrıca, YouTube ve Vimeo desteği olan yerleşik bir video indirici ve dosya biçimini indirmeyi bitirdikten sonra otomatik olarak değişen bir video dönüştürücü var.

Farklı harika seçenekler çok var, ancak müzik, film ve TV’yi seviyorsanız, Ninja en iyi ücretsiz indirme yöneticisidir.

Download Ninja İndir

2. Free Download Manager

Müzik ve film sevenler için medya araçlarıyla dolu bir açık kaynaklı indirme yöneticisi

Free Download Manager tüm kullanıcıların ortak programı olmayı hedeflemektedir. Bir indirme hızlandırıcısı, bir BitTorrent istemcisi, bir ses ve video ön izleyicisi ve bir trafik yönetim aracıdır ve açık kaynak olduğu için tamamen ücretsizdir ve geliştiriciler topluluğundan düzenli güncellemeler almaktadır.

Güçlü çizelgeleme özellikleri ve çok kullanışlı bir uzaktan kumanda içerir; bu, indirme işlemlerinizi ve ilerlemelerini internet bağlantılı herhangi bir cihazdan kontrol edebilirsiniz.

Belirli tür dosyaları indirmek için siteleri örümcek olabilir ve yalnızca istediğiniz ZIP dosyasının bitlerini indirmeyi seçebilirsiniz. Bu olağanüstü bir program ve en iyi indirme yöneticisini seçmek için bu ve Download Ninja internet indirme yöneticisi arasında seçim yapmak oldukça zordu.

Free Download Manager İndir

3. Download Accelerator Plus

Kendi başına süper üstün özelliklere sahip bir indirme yöneticisi daha karşınızda.

Download Accelerator Plus’ın ücretsiz sürümü, premium sürümün geri kalan sürümüdür, ancak yalnızca bir demodan daha fazlasıdır ve hızlı, güvenilir indirme için ihtiyacınız olan tüm önemli özellikleri içerir.

Ücretsiz sürümü, DAP Premium’ın gizlilik korumasından yoksun, ancak bir bağlantı denetleyicisi, video önizleme, dosya dönüştürme, güvenli indirme ve indirme hızınızı artırmak için birden fazla bağlantı içermektedir.

Download Accelerator Plus, medya hayranları için açıkça tasarlanmıştır ve yavaş sunucular ve internet bağlantısı kopmaları gibi çilelerden kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Download Accelerator Plus İndir

4. JDownloader 2

Gelişmiş bir indirme yöneticisi olan JDownloader 2, deneyimli kullanıcılar için optimize edilmiştir.

JDownloader 2, büyük bir geliştirici topluluğuna sahip ücretsiz, açık kaynaklı bir indirme yöneticisidir ve Windows, Linux ve Mac için tasarlanmış versiyonları mevcuttur.

Gerçekten 300’den fazla şifre çözme eklentisi, otomatik RAR çıkarma, şifre listesi arama ve OCR ile CAPTCHA ‘Ben bir robot değilim’ gibi verilerin tıklanması, güvenlik kodu isteyen indirme sitelerine karşı önlemler alabilmektedir.

Not: Çalıştırmak için Java’ya ihtiyacınız olacak ve yüklerken dikkatli olmalısınız: Yükleme sırasında programla gelen reklam yazılımlarının seçimini iptal etmeniz gerekiyor ki programla birlikte ekstra bir yazılım yüklememiş olursunuz.

JDownloader İndir

5. Free YouTube Downloader (Youtube Video İndirme)

Toplu işleme ve 8K’ye kadar çözünürlük desteği ile video indirmelerini yönetme programı.

Programı yüklerken sizlere programla birlikte tavsiye ek yüklemeler sunmaktadır. Bunların seçimini iptal ederek sadece istediğiniz bu programın yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Yüklediğinizde ise Free YouTube Downloader’ın mükemmel bir indirme yöneticisi olduğunu keşfedeceksiniz.

En güçlü seçeneklerden bazılarının aksine, öncelikle bir indirici olarak tasarlandığından, birkaç videoyu aynı anda indirebilirsiniz, bununla birlikte birkaç dosya dönüştürme seçeneği vardır.

Ücretsiz YouTube Downloader, en fazla 8K çözünürlükteki dosyaları (MKV cinsinden) karşıdan yükleyebilir ve seçtiğiniz medya oynatıcısında oynatma için AVI ve MP4 formatına dönüştürebilir.

Free Youtube Downloader İndir

En İyi Ücretsiz İndirme Yöneticisi Programları YAPILAN YORUMLAR