Free Download Manager

Free Download Manager

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Free Download Manager ücretsiz bir indirme yöneticisi programıdır. Güçlü, kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz indirme hızlandırıcısı ve yöneticisi. Ayrıca, FDM, GPL lisansı ile dağıtılan %100 güvenli, açık kaynaklı bir yazılımdır.

Buna ek olarak, Mac ve Windows (64 bit & 32 bit) için Free Download Manager, trafik kullanımını ayarlamanıza, siteleri organize etmenize, torrentler için dosya önceliklerini kontrol etmenize, büyük dosyaları verimli bir şekilde indirmenize ve kırık indirmeleri devam etmenize izin verir.
FDM 10 kata kadar hızınızı artırabilir, çeşitli popüler formatların medya dosyalarını işleyebilir, bir web tarayıcısından sağa sürükle ve bırak yöntemi ile indirme gerçekleştirebilirsiniz. URL’lerin yanı sıra aynı anda birden çok dosyayı indirebilirsiniz!
İnternetten indirme yöneticisi, en popüler tarayıcılar Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer ve Safari ile uyumludur.

Programın desteklediği diller: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce, Romence, Lehçe, Hollandaca, İsveççe, İtalyanca, Danca (Danimarka dili).

FDM aşağıdaki özellikleri sunar:

BitTorrent desteği
Yükleme Yöneticisi
Flash video indirme
Taşınabilir (USB stick) modu
Ses / video dosyası önizleme ve dönüştürme
Ivme indir
Kırık indirmeye devam et
Akıllı dosya yönetimi ve güçlü zamanlayıcı
Trafik kullanımını ayarla
HTML Spider: HTML Spider ile tüm web sayfalarını veya bütün web sitelerini indirin.
Çeşitli aynalardan eşzamanlı indirme
Zip dosyaları kısmi indir
Kullanıcılar arasında aktif iletişim vasıtasıyla aktif casus yazılım ve reklam yazılımı koruması
Çok dilli destek
Artı çok daha fazla özellik!

Free Download Manager BENZER İÇERİKLER
Free Download Manager YAPILAN YORUMLAR

  • 2017'nin En İyi Ücretsiz İndirme Yöneticisi Programları | indirazi.com
    5 sene önce

    […] Free Download Manager tüm kullanıcıların ortak programı olmayı hedeflemektedir. Bir indirme hızlandırıcısı, bir BitTorrent istemcisi, bir ses ve video ön izleyicisi ve bir trafik yönetim aracıdır ve açık kaynak olduğu için tamamen ücretsizdir ve geliştiriciler topluluğundan düzenli güncellemeler almaktadır. […]