Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Freemake Video Converter 500+ format ve gadget’lar ile hizmet sunan video dönüştürme programıdır! Programın özelliklerini incelediğinizde bu yazımızda neden video dönüştürücü programlar arasında ilk sırada yer aldığını daha iyi anlayacaksınız. AVI, MP4, WMV, MKV, 3GP, DVD, MP3, iPad, iPhone, PSP, Xbox, Android telefonlara video dönüştürme. Tek tıklamayla MP3’e video! Rip & DVD. Dönüştürme Online Videolar MP3, MP4, AVI, vb Garantili sonucu.

Freemake Video Converter Özellikleri:

√ Ücretsiz ve Güvenli Video Dönüştürücü
250.000.000’den fazla kullanıcı, videoları Freemake ile ücretsiz olarak dönüştürür. Sınırlandırma yok ve kayıt yok. Bu, ücretli ürünlere kaliteli bir alternatif sunan ve her zaman garanti edilen sonucu veren yeni seviyenin ücretsiz bir ürünüdür.

√ 500+ Giriş Biçimleri
Convert Fraps ve Bandicam videoları: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, vb dönüştürme. Videoları özgürce ve kolayca dönüştürmek için müzikleri (MP3, AAC, WMA, WAV) ve fotoğrafları (JPG, BMP, PNG, GIF) içe aktarın!

√ Çevrimiçi Videoları MP3’a Dönüştür
Freemake, Vimeo, Dailymotion ve 50’den fazla URL copypaste (kopyala-yapıştır) aracıyla çevrimiçi videoları kesen tek ücretsiz video dönüştürücüsüdür. ITunes’a Video İndirin. Çevrimiçi FLV’yi MP3’e veya herhangi bir biçime dönüştürün.

√ AVI, MP4, MKV, FLV, 3GP, MP3, HTML5’e dönüştürün
AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP gibi video formatlarını ücretsiz olarak en popüler video formatlarına dönüştürün. Rip DVD filmleri (korunmasız). Videoyu Flash veya HTML5’e dönüştürün ve doğrudan web sitenize veya blogunuza ekleyin.

 √ IOS, Android, PSP, Xbox için dönüştürme
Videolarınızı taşınabilir aygıtlarda oynatma için hazırlayın. IPhone 1-6G, tüm iPod modelleri, iPad 1-4G, tüm Android gadget’ları, çoğu BlackBerry, Samsung, Sony, Nokia telefonları için videoları dönüştürün. Sony PSP, PS Vita, PS3, Xbox 360, Xbox One, Apple TV için videoları optimize edin. Tüm popüler cihazlar için 100’den fazla hazır ön ayar.

√ CUDA ve DXVA Desteği
Freemake Video Converter sadece en hızlı video dönüştürme için CUDA ve DXVA desteğine sahiptir. Yazılım, daha iyi dönüştürme sonuçları ve daha az CPU kullanımı için otomatik olarak en uygun dönüştürme parametrelerini algılar ve CUDA ve DXVA’yı açıp kapatır.

√ Burn DVD ve Blu-ray – En fazla 40 saat!
Filmlerinizi DVD veya Blu-ray formatına dönüştürün ve yüksek kalitede DVD veya BD diskleri yazsın. Şık bir DVD menüsü seçin ve 40 saate kadar video yakın. Çıktıyı sabit diskinizde ISO görüntüsü veya DVD / Blu-ray klasörü olarak kaydedin.

√ Şık ve Özel DVD Menüler
Hazır bir DVD menü şablonu seçin ve her seferinde şık menülerle DVD’ler yazın. Veya kendi görüntüsünü bir DVD menüsü olarak seçebilirsiniz.

√ Ücretsiz Altyazı Desteği
Altyazılı videoları herhangi bir format veya aygıta dönüştürün. Altyazıları İnternet’ten alın. Altyazı boyutunu ve yazı tipini ayarlayın. SRT, ASS, SSA ve Unicode altyazılar destekleniyor!

√ Gelişmiş Preset Editör
Herhangi bir mobil, tablet veya konsol için özel hazır ayarlar oluşturun. Özel video ve ses codec’lerini, çözünürlüğü, bit hızı, kare hızı vb. Ayarlayın ve ilerideki kullanımınız için ön ayarınızı kaydedin.

√ Slayt Gösterileri ve Görselleştirmeler Yap
Fotoğrafları veya resimleri, arka plan müziği ile birlikte ücretsiz olarak slayt gösterilerine dönüştürün. Slayt gösterinizi düzenleyin: fotoğrafları ekleyin, silin ve karıştırın, panorama efekti etkinleştirin. Ses dosyaları ekleyin ve güzel müzik görselleştirmeleri yaratın. Ücretsiz şablonlar!

√ Kes, Katıl, Döndür, Dosya boyutunu sınırla
Dosyanızdan video parçaları kesin. Videoyu 90 ve 180 derece döndürün. Birkaç videoyu tek bir dosyaya ekleyin, parçalar arasında geçişler ekleyin. Çıktı dosya boyutunu herhangi bir sınıra (ör. 700 Mb, 1,4 Gb, 4,7 Gb) sığdırın. Videonuzdan siyah çubukları otomatik olarak silin.

Freemake Video Converter YAPILAN YORUMLAR

  • En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü Programlar (2017) | indirazi.com
    5 sene önce

    […] → Fremake Video Converter programını buradan indirebilirsiniz. […]