GOM Player

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

En iyi ve en hızlı video oynatıcı programların başında gelen Gom Player’ı buradan ücretsiz indirebilir tüm formatları sorunsuz izleyebilirsiniz.

GOM Player (Gretech Online Movie Player), güçlü bir video oynatıcı programıdır. Bu programı kullanıyorsanız yanında ekstra olarak herhangi bir çözücü programa ya da eklentiye ihtiyaç duymazsınız. Programla ilgili oynatma konusunda sıkıntı yaşandığı zaman programın kendisi bunu fark edip, oynatabilmeniz için gerekli adımları sizlere göstermektedir.

GOM Player’in oldukça etkili özellikleri arasında sorunlu video dosyalarını da oynatabilme özelliği yer almaktadır. İndirme sırasında yarım kalmış bir videonuz mu var, GOM Player size videoyu, videonun indirilmiş olan kısmına kadar izlemenizi sağlamaktadır.

Altyazılı filmler, videolar, görüntüler izlemek için de en iyi ve en hızlı video oynatıcı arasında yer almaktadır. Bu programı indirdiğinizde neredeyse birbirinden farklı formatlarda hazırlanan bütün videoları hızlı ve sorunsuz bir şekilde izleyebileceksiniz.

Gom Player’in arayüzü ve tasarımı da sizleri yormayacak şekilde tasarlanmış ve kalbosuz mouse ile de oldukça iyi kullanılmaktadır.

GOM Player YAPILAN YORUMLAR