Google Drive

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Google Drive ile dosyalarınızı ücretsiz ve güvenli alanlarda saklayabilir, istediğiniz zaman kolayca bulabilir, planlamalar yapabilirsiniz.

Google Drive, dosyalarınızı oluşturabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, ortak çalışabileceğiniz ve saklamanızı sağlayan bir yerdir. Bir arkadaşınızla ortak bir araştırma projesi üzerinde çalışıyorsanız, nişanlınızla bir düğün planlamakta ya da oda arkadaşlarınızla bir bütçeyi izlemek istiyorsanız, Drive’da yapabilirsiniz. Videolar, fotoğraflar, Google Dokümanlar, PDF’ler ve diğer dosya uzantılarına sahip tüm dosyalarınızı yükleyebilir ve bunlara erişebilirsiniz.

Özellikler:

Yaratın ve ortak çalışma yapın. Google Dokümanlar, Google Drive’a yerleştirilmiştir; böylece dokümanlar, e-tablolar ve sunularla gerçek zamanlı olarak başkalarıyla birlikte çalışabilirsiniz.
Her şeyi güvenli bir şekilde saklayın ve her yere (özellikle hareket halindeyken) erişin. Eşyalarınıza, web’de, evinizde, ofiste, işyerinde çalışırken ve tüm aygıtlarınızdan erişebilirsiniz.
Her şeyi arayın. Anahtar kelimeye göre arama yapın ve dosya türüne, sahibine ve daha fazlasına göre filtreleyin. Drive, Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisi veya görüntü tanıma özelliğine sahip görüntüler kullanarak taranan belgelerdeki metni bile tanıyabilir.

Not: Bu yazılımı çalıştırmak için Microsoft Visual C ++ 2008 SP1 Yeniden Dağıtılabilir Paketi’ni kurmanız gerekebilir..

Google Tarafından Yayınlanan Google Drive Tanıtım Videosu:

Google Drive YAPILAN YORUMLAR