Wonderfox HD Video Converter Factory

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Wonderfox HD Video Converter Factory, güçlü fakat kullanımı kolay bir HD video dönüştürme uygulamasıdır. Bununla birlikte, videoları 200’den fazla popüler biçime ve .MKV, .MP4, .AVI, .H264, .MTS, .M2TS, .FLV, .SWF, .HTML5, .WEBM, .TOD, .VOB gibi cihazlara dönüştürebilirsiniz. , Iphone7, iPhone 6S (Plus), iPad Pro, iPad Air, iPad mini, Apple TV, Samsung GALAXY serisi, Android Smart, Kavisli 8K / 4K TV, UHD TV, Yüzey, BlackBerry, PS4, Xbox Bir ve daha fazla.

Wonderfox HD Video Converter Factory, Multi-CPU ve Hyper Threading’i destekler ve 30x’e kadar gerçek zamanlı video dönüştürme hızı sunar.

Wonderfox HD Video Converter Factory, özel optimizasyon tekniği kullanır ve keskin, berrak fotoğraflar üretir. Dönüştürülen medyada orantısız en boy oranlarından ve donuk renklerden tamamen kaçınılmaktadır. Uygulama ayrıca herhangi bir videodan parça ve ses çıkarmanıza olanak tanır. Dahası, sesi çeşitli formatlar arasında değiştirebilir. MP3, AC3, AAC, OGG, WMA, M4R, WAV ve daha fazlası gibi.

Güçlü dönüştürme işlevine ek olarak, aynı zamanda temel video düzenleme işlemlerini yapmanıza da olanak tanır. Birden fazla videoyu birleştirmek gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz; Kırpma; Videoda özel efektler ekleyin (mozaik, bulanıklaştır, keskinleştir, kabartma, gürültü, eski film vb.)

Genel olarak, Wonderfox HD Video Converter Factory, güç özellikleri olmadan, bir video dönüştürme uygulamasının temel özelliklerine ve işlemlerine ihtiyaç duyanlar için yararlı bir araçtır. Nispeten hafiftir, kullanımı kolaydır ve çeşitli dosya türleri için iyi düzeyde destek sağlar.

Wonderfox HD Video Converter Factory YAPILAN YORUMLAR
  • En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü Programlar (2017) | indirazi.com
    2 sene önce

    […] Wonderfox HD Video Converter Factory […]