Hotspot Shield

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Türkiye’de daha çok engelli, yasaklı sitelere girebilmek için kullanılan Hotspot Shield VPN tabanlı bir programdır. Bu programın en temel özelliklerinden birisi ise kullanıldığı zaman kullanıcıların ip adreslerini gizleyerek onların anonim olarak internette dolaşmasını sağlamasıdır. Çevirim içi gizlilik konusunda oldukça etkili bir programdır.

Hemen indir bağlantısı windows kullanıcılarına yönelik versiyonu içindir. Android, iOS (iPad, Mac, iPhone) için indirme bağlantıları da eklenmiştir.

Program, internet üzerinde gezinirken kimlik, kart vb. bilgilerinize ulaşmayı amaçlayan korsan sitelere karşı sizin güvenliğinizi sağlar ve koruyucu bir gezinme olanağı tanır. Bununla birlikte yasaklı sitelere giriş programı olarak da oldukça etkilidir. Özellikle zaman zaman gerçekleşen facebook, twitter yavaşlaması üzerine kullanıcıların en çok tercih ettiği programlardan birisi olarak göze çarpmaktadır.

Engelli sitelere giriş konusunda farklı yöntemler vardır, bu yöntemler arasında bilgisayarın DNS ayarlarını değiştirme vb. yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler konusunda yetersiz kalıyor ya da bunlarla vakit harcamak istemiyorsanız, DNS ayarlarınızı değiştirmenize rağmen sıkıntınız devam ediyorsa, bu program ile internette güvenilir bir şekilde dolaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Hotspot Shield, arayüzü ile kullanışlı ve anlaşılabilir bir görünümü sizlere sunar ve tek bir dokunuşla aktif hale getirebilirsiniz.

Hotspot Shield YAPILAN YORUMLAR