İnternet Download Manager

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

İnternet Download Manager, şu ana kadar tecrübe ettiğim en iyi media download programı diyebiliriz. Her türlü platformda video ve ses dosyalarını algılayarak indirmenizi sağlayacak bağlantıları sizlere sunmakla kalmıyor, indirme sırasında bağlantınız kesilse dahi indirme iptal olmuyor bağlantınız tekrar geldiğinde program indirmeye kaldığı yerden devam ediyor. Tabi uzun süreli internet kesintilerinde bu her zaman geçerli olmayabiliyor, video ya da ses dosyasının kaynağına göre.

Sadece ses ve video dosyalarını indirmenizde değil, bilgisayarınıza indireceğiniz her dokümanda size yardımcı oluyor ve dosyaları daha hızlı indirmenizi sağlıyor.

Program yapımcıları sizlere programı 1 aylık deneme imkanı sunuyor. 1 ay sonrasında sizden ücretli sürüme geçmenizi istiyorlar doğal olarak. Film, dizi arşivi yapıyorsanız ya  da çok fazla izleyip önce bilgisayarınıza indiriyorsanız internet download manager tam size göre. Bunun dışında youtube, izlesene, vk, vb. popüler video sitelerinden çok çabuk ve hızlı şekilde videoları bu program sayesinde oldukça kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Programın birçok olumlu özellikleri bulunmakta bunlardan birisi de bu kadar faydalı bir programın Türkçe desteğinin de bulunması. Tek olumsuz yanı sanırım 1 aydan sonra ücretli olması ki istenen fiyatla yararları kıyaslandığında lafı olmaz diye düşünüyorum. Eğer bir dosya ya da video, mp3, mp4 vb. ses dosyaları indirmek için bir program arıyorsanız idm tam size göre bir program.

İnternet Download Manager BENZER İÇERİKLER
İnternet Download Manager YAPILAN YORUMLAR