IObit Uninstaller

IObit Uninstaller

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

IObit Uninstaller, programını ücretsiz indirerek bilgisayarınızda istediğiniz programı kalıcı olarak kaldırabilir, tarayıcı ana sayfa değiştirme problemini hemen çözebilirsiniz.

IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki kaldırmak istediğiniz programları sorunsuz kaldırmak için tasarlanmış ve ücretsiz olan bir programdır. Programda Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Birden fazla programı tek seferde seçerek kaldırabilirsiniz. Yanlış seçimler ya da herhangi bir probleme karşılık olarak kaldırma sırasında sistem geri yükleme noktası oluşturmaktadır. Kaldırılma sırasında sıkıntı çıkaran programlar için “zorla kaldır” seçeneği de bulunmaktadır.

IObit Uninstaller, sadece bilgisayarınızdaki programları kaldırmak için tasarlanmamıştır. Tarayıcılarınızda (Google Chrome, Firefox, İnternet Explorer, Opera) bulunan ve kaldırılmasını istediğiniz tarayıcı eklentilerini kaldırma programı özelliğini de içinde barındırmaktadır.

IObit Uninstaller ile tarayıcı ana sayfa değiştirme sorununu da hemen çözebilirsiniz. İnternet tarayıcı ana sayfasını değiştirme programı özelliği de taşımaktadır. Arama moturu değiştirme sorunu için IObit Uninstaller programını kullanabilir ve dilediğiniz sayfayı örneğin Google’u ana sayfanız yapabilirsiniz.

Program yeni güncellemesiyle birlikte bilgisayarınızdan kaldırdınız / sildiğiniz programların arta kalan tüm kırıntılarını da silmektedir.

IObit Uninstaller BENZER İÇERİKLER
IObit Uninstaller YAPILAN YORUMLAR