IZArc

IZArc

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

IZArc, dosyalarınızı arşivleyip görüntülemenizi sağlayan geniş kapsamlı güçlü bir arşiv yardımcısı programdırı. Buradan programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Programın Türkçe desteği de bulunmaktadır.

  • IZArc Zip için en kolay yol,
  • Unzip ve Şifreleme dosyaları bedava
  • Zip ve Unzip dosyaları
  • Güçlü AES şifreleme ile şifre korumalı arşivleri
  • 7-ZIP, RAR, TAR ve diğer pek çok arşivi destekleyin

Neden IZArc?
7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, IZArc gibi birçok arşiv formatını destekleyen en iyi ücretsiz dosya sıkıştırma programıdır. GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XPI, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO. Modern ve kullanımı kolay bir arayüz ile IZArc, birçok sıkıştırılmış ve kodlanmış dosyanın yanı sıra birçok güçlü özellik ve araçlara erişim sağlar. Windows Gezgini’nden ve Windows Gezgini’ne dosya sürükleyip bırakabilir, doğrudan Windows Gezgini’nde arşivler oluşturabilir ve bunları ayıklayabilir, diskleri kapsayan birden fazla arşiv oluşturabilir, kendiliğinden açılan arşivler oluşturabilir, bozuk zip arşivlerini onarabilir, bir arşiv türünü başka birine dönüştürebilir, görüntüleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Yorumlar yazabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Ayrıca birçok dilde kullanılabilmektedir.

IZArc ile ISO, BIN, CDI ve NRG gibi CD resim dosyalarını açabilirsiniz. Bu tür dosyaları bir türe dönüştürmek de mümkündür (BIN’den ISO’ya, NRG’den ISO’ya).
Meslektaşlarınıza, arkadaşlarınıza veya arşivleme aracı olmayan müşterilere büyük dosyalar göndermeniz gerekiyorsa, basit çift tıklama ile çıkartılabilen kendi kendine açılan arşivi kolayca oluşturabilirsiniz. IZArc, herhangi bir arşivi açtığınızda tercih ettiğiniz Anti-Virüs tarayıcısını çalıştırmak üzere yapılandırılabilir. Verilerinizi güvence altına almak için 256 bit AES şifrelemeyi destekler. Windows’a entegre olduğundan, Windows Gezgini’nde sağ tıklama menüleriyle tüm arşivleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Arşivleriniz bozulduysa, IZArc onları kolayca onarmanıza yardımcı olabilir. IZArc %100 virüsten uzak bir programdır. Bugün mevcut en eksiksiz arşiv için tasarlanmış yardımcı programıdır.

IZArc YAPILAN YORUMLAR