Kickass Undelete

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Kickass Undelete hafif bir programdır ve bir sabit disk bölümünü taramanıza ve silinmiş dosyaları kurtarmanıza olanak tanıyan zengin bir dosya kurtarma programıdır. Uygulama kapsamlı ve hızlıdır ve bilgi yığınları sağlayan kapsamlı bir arayüz sağlar.

Kickass Undelete tüm sabit diskinizi, flash sürücünüzü veya SD kartınızı tarar. Daha sonra bulunan tüm dosyaları gösterir ve bunları kolayca kurtarmanıza olanak tanır.

Temel özellikler şunlardır:

  • Ücretsiz ve açık kaynak.
  • FAT ve NTFS dosya sistemlerini destekler.
  • Dosya ve uzantıya göre filtreleme.
  • Kolay kullanılan arayüz.

Genel olarak, Kickass Undelete, anlaşılması kolay bir kullanıcı ara birimi olan kullanışlı bir araçtır. Bulduğunuz verilerle, dosyaların mükemmel durumda olup olmadığı, iyi (veri kaybının olup olmadığı) ve kötü (kısmen veri kabının yaşandığı) hakkında size gereken tüm bilgileri sağlar. Kickass Undelete, arama alanını daraltan ve FAT32 ve NTFS dosya sistemlerini destekleyen iyi arama işlevselliğine sahiptir.

Program, dosya silinmesinden sonra mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilirse dosya kurtarma işleminin en iyi sonucu alacağını berlitebiliriz. Bir dosyayı sildiğinizde veriler kaybolmaz, ancak sabit sürücünüze yazılan yeni dosyalar verilerinizin kalıcı olarak üzerine yazabilir ve böylece istediğiniz dosyayı bulabilmek için yapılan incelemeler  boşa çıkabilir ve sürücü incelemesi yapılmaksızın silinen dosyanın iyileşmeyi imkansız hale getirebilir.

Kickass Undelete YAPILAN YORUMLAR