ManyCam

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

ManyCam gerçek zamanlı video sohbet ve yayın deneyimini geliştirir ve profesyonel kalitede canlı video prodüksiyon stüdyosuna sahip olmanızı sağlar. Videolarınızı ve fotoğraflarınızı inanılmaz kamera efektleri ve grafik ekleyebilirsiniz. Kamera ile komik filtreler vb. birçok özellikler sizi bekliyor. Yüz tanıma teknolojisini kullanarak çılgın maskeleri veya yüz efektleri ekleyin. Bir stüdyo sette sizin yanınızdaki görünecek şekilde kendinize yeni bir web kamerası arka planı verebilir veya bunu ateşe ya da evinizde kar yağışı gibisin görünmesini sağlayabilirsiniz! PC için ManyCam programını hemen indirebilirsiniz.

Özellikler:

Skype, Youtube veya Livestream gibi uygulamalar üzerinde kullanın.  Efektler eklemek, ekran kayıt, arka plan ve daha fazla değişiklik yapın.

Videolarınıza ve fotoğraflarınıza inanılmaz kamera efektleri ve grafikler ekleyin
herhangi bir web kamerası uygulama içinde inanılmaz ve binlerce ve özel grafik ekleyin. , Yüz, gözler, saç değiştirme arka, ve çok daha fazlası ekleyin!

Oyun Yakalama
Yakalama ve yeni Oyun Video Kaynağı ile oyun kaydedin. Canlı akış veya kaydı ve daha sonra videolarınızı gönderin. Minecraft, Call of Duty, Far Cry 3, StarCraft ve daha fazlası gibi oyunlar ile rekor! ManyCam Download Windows PC için en son sürümü.

YouTube entegrasyonu
Yeni YouTube video kaynağına kolayca ve hızlı bir şekilde YouTube’da bulunan Akış ve yayın videoları! Ayrıca, doğrudan YouTube Uploader özelliği ile ManyCam YouTube’a kaydedilmiş videolarınızı yükleyebilirsiniz. sadece sınırlı bir süre için ücretsiz olarak kullanılabilir tam özellikli versiyonu.

Ve daha fazlasını görmek için programı indirebilirsiniz.

ManyCam YAPILAN YORUMLAR