MediaCoder

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

MediaCoder, çeşitli ses ve video formatlarını (örneğin, VOB, AVI, MP3, OGG) transcode edebilen, özel olarak uyarlanmış video dönüştürücü programıdır. MediaCoder uygulaması, en popüler biçimler ve ekran çözünürlüğü için önceden yapılandırılmış olduğundan, her türlü ses ve video dönüştürme işlemi için mükemmeldir. Çok çeşitli seçenekleri vardır…

Temel Özellikler olarak şunları ekleyebiliriz:

√ Tüm popüler video formatları için kod dönüştürme.
√ GPU şifreleme hızlandırması için destek.
√ AAC, MP3 ve AMR ses desteği.
√ MPEG-4, H.263, H.264 için destek.
√ Yüksek kaliteli 2 geçişli kodlama desteği.

Uygulama özellikle cep telefonları ve tabletler de dahil olmak üzere her türlü cihazda medyayı aktarmak üzere tasarlandı. MediaCoder, MP4 video codec bileşenini destekleyen diğer taşınabilir aygıtlar için en uygun ortam dosyalarını da dönüştürme yeteneğine sahiptir. Program, yüksek kaliteli 3GP, MP4 ve AVI dosyalarını hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir medya dönüştürme aracıdır.

Hem ses hem de video için dosya boyutunu küçültmenizi sağlar. Medya içeriğini multimedya cihazlarda oynatma için dönüştürebilirsiniz. Video dosyalarından ve disklerden ses parçalarını ayıklayabilir ve bozulmuş veya kısmen indirilen video dosyalarını düzeltebilirsiniz.

MediaCoder YAPILAN YORUMLAR
  • En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü Programlar (2017) | indirazi.com
    2 sene önce

    […] MediaCoder […]