Ödüllü En İyi Antivirüs Programları

Ödüllü En İyi Antivirüs Programları

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Antivirüs programları her geçen gün güncelleniyor veya yeni bir antivirüs programı çıkabiliyor. Bazen bizim için en iyisinin hangisi olduğunu belirleyebilmemiz oldukça zor olabiliyor. Bu sebeple sizlere bu alanda ödüllü en iyi 5 antivirüs programlarını sizin için doğru olanı seçebilmeniz amacıyla bir araya getirdik. Bu listede ücretli ve ücretsiz programlar bulunmaktadır. Bu liste dışında genel antivirüs kategorimize bakarak daha geniş bir program listesine ulaşabilirsiniz.

Bu programlar arasında ya da bunların dışında beğendiğiniz, favori antivirüs programınız varsa yorum atarak bizlere ve diğer kullanıcılara bildirebilirsiniz!

En üst düzey korumanın yanı sıra, Avira Antivirus Pro’yu sevdiğimiz şeylerden biri de, bilgisayarınızın işlemci gücünde çok iyi olmasıdır, bu nedenle hızlı kurulum ve çalışması hızlıdır. Tüm üsleri kapsayan, Windows ve Mac OS üzerinde çalışan çoklu platform lisansıyla kimliğinizi, kişisel bilgilerinizi ve diğer özel verilerinizi koruyabilirsiniz. Programdan hoşnut kalmamanız için herhangi bir sebep görebilir miyiz? Avira Antivirus Pro, bağımsız test otoritesi AV-Comparatives tarafından “Yılın Ürünü” seçildi ve 2016 yılı boyunca yapılan tüm yedi uzmanlık testinde test laboratuvarının en iyi Advanced + skorunu kazandı. Bu alanda oldukça başarılı olduğunu belirtmek mümkün.

Bitdefender Internet Security‘yi oldukça başarılı bulduğumuzu söyleyebiliriz. Wi-Fi güvenli ve basit ama kullanışlı bir şifre yöneticisine sahip. Bitdefender Internet Security, hem Windows 10 hem de 8.1 için bağımsız IT güvenlik enstitüsü olan “AV Test” tarafından “En İyi Ürün” statüsüne layık görülmüştür: koruma ve kullanışlılık seviyeleri için en iyi puanları alıyor. Ayrıca bağımsız test otoritesi AV-Comparatives tarafından “Üstün Ürün” olarak derecelendirildi.


Harika görünümlü yeni bir arayüz, AVG AntiVirus’u kullanmak için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Bu önemli güvenlik paketi, çevrimiçi olarak gezinirken veya e-postalarınızı kontrol ederken bilgisayarınızı virüslere, solucanlara, trojan’lara, kök setlerine ve diğer kötü niyetli kötü amaçlı yazılımlara ve casus yazılımlara karşı koruyacaktır. AVG, güvenirlik ve güvenilirlik konusunda haklı bir üne kavuşmuş ve bu yolda birçok kullanıcı kazanmaya başlamıştır. Sağlam bir performans sergileyen ve ödüllü olan AVG AntiVirus FREE, BT Güvenlik değerlendiricilerinden SE Labs tarafından “AA” derecesine ulaştı ve AV-Comparatives tarafından kötü amaçlı yazılımları karşı gösterdiği üstün performanstan ötürü ödül aldı.


ESET Smart Security 9, paketlediği özelliklerin çeşitliliği sayesinde oy alır. ESET Smart Security, Anti-Virüs, Anti-Spyware, Anti-Rootkit, Anti-Spam, Anti-Theft, Güvenlik Duvarı, Ebeveyn Kontrolü ve Web ve E-posta korumasını içerir. ESET Smart Security, virüs, trojan ve casus yazılım algılama ve silme alanlarında önde gelen şirketler arasında yer almaktadır. Çok hızlıdır ve çoğu rakibinden daha az sistem kaynağı kullanır. Ve hepsi sizi cezbetmek için yeterli değilse, ESET Smart Security 9, BT Güvenlik değerlendiricilerinden SE Labs’ten “AAA” derecelendirmesi ve AV Karşılaştırma Dosyası Algılama Testinde en yüksek notu aldı. Güzel.


Avast da oldukça beğendiğimiz ve başarılı bulduğumuz bir başka antivirüs programı hiç kuşkusuz. Hızlı ve kolay kurulum, kullanımı kolay, Avast Free Antivirus en popüler antivirüs programlarından biridir. Bu AV’yi o kadar popüler hale getirmeye devam eden anahtar özellikler, kolay kullanıcı arabirimi (UI), optimize edilmiş tarama seçenekleri ve sürekli olarak güncellenen bir virüs tanımlama veritabanı. Seveceksiniz. Avast Free Antivirüs’e koruma ve kullanılabilirlik konusunda en iyi not veren bağımsız IT güvenlik enstitüsü AV Test de öyle, SE Labs ise bu şirkete”AA” derecesi verdi.

Ödüllü En İyi Antivirüs Programları YAPILAN YORUMLAR