Opera

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Opera, hızlı ve zengin özelliklere sahip güvenli bir web tarayıcısıdır. Taramayı daha keyifli hale getirmek için ufak parçaları bir araya getiren, modern, minimalist bir görünümü benimseyen kaygan bir arayüze sahiptir. Bunlara sık kullanılanlarınızı barındıran Hızlı Arama ve sayfaları daha hızlı gezinme için sıkıştıran Turbo modu gibi araçlar dahildir (kötü bir bağlantınız olduğunda bile).

Tarayıcının, android, ios, windows phone ve mac platformlarını kullanan kullanıcılar için gerekli indirme bağlantıları da verilmiştir.

Opera sahip olduğu harika arayüzü ile web’de daha iyi gezinebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Başlangıç ​​aşamasında size doğrudan taze içerik getiren bir Keşfet sayfası sunuyor; Konuyla, ülkeye ve dile göre istediğiniz haberleri görüntüler. Hızlı arama ve yer imleri sayfaları, en çok kullandığınız sitelere ve favori listenize eklediğiniz sitelere kolay erişim sağlayan başlatmada da kullanımınıza sunulmuştur.

Temel özellikler şunlardır:

Zarif arayüzü.
İndirme yöneticisi.
Özelleştirilebilir temalar.
Uzantılar.
Hızlı arama.
Özel tarama modu.
Discover yeni haber içeriği sağlar.
Opera, diğer tanınmış rakipleri arasında ortak bir görüş sağlayan entegre bir arama ve navigasyon işlevi görür. Opera, ekranın üst kısmında iki metin alanı bulunması yerine hem arama hem de gezinme için tek bir çubuk kullanıyor. Bu özellik, tarayıcı penceresini düzgün bir şekilde saklar; buna üst düzeyde işlevsellik sağlar.

Opera ayrıca bir indirme yöneticisi ve bir iz bırakmadan gezinmenize olanak tanıyan özel gözatma modu içerir. Opera, bir dizi uzantı (eklenti) yüklemenize izin verir, böylece tarayıcınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Katalog, daha popüler tarayıcılardan önemli ölçüde küçük olmasına rağmen, Adblock Plus, Feedly ve Pinterest sürümlerini bulacaksınız.

Bu tarayıcı, modern web için harika bir tarayıcıdır. Kullanıcı sayısında, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer’ın arkasında. Bununla birlikte, en son teknolojiyle güncelliğini koruyor ve tarayıcı savaşlarında güçlü bir rakip olarak kalmaya devam ediyor.

Genel olarak Opera mükemmel bir tasarıma ve en üst düzeyde performansa sahiptir; Hem basit hem de pratiktir. Klavye kısayolları diğer tarayıcılara benzer, birçok seçeneği mevcuttur ve Hızlı Arama arayüzü kullanımı hoş tasarlanmıştır. Ayrıca birbirinden farklı temalarla özelleştirerek size daha kişisel bir deneyim kazanmanızı sağlar. Bu nedenle, her zamanki tarayıcınızdan farklı bir şey denemeyi düşünüyorsanız, Opera sizin için iyi bir seçim olabilir.

Opera YAPILAN YORUMLAR