R-Studio

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Silinen, fortmat sonucu silinen fakat tekrar kurtarmak istediğimiz dosyaları, verileri geri getirme programı arıyorsanız R-Studio veri kurtarma programı size göre.

Bilgisayarınızda zaman zaman yanlışlıkla zaman zaman da bilerek sildiğimiz dosyalara zaman zaman ihtiyaç duyabiliyoruz. İşte bu zamanlarda bizlerin yardımına koşacak programlardan birisi dosya kurtarma programları alanında iyi bir üne sahip R-Studio geliyor.

Dosya kurtarma programları arasında daha  önce de yer verdiğimiz önemli programlar geliyor. Fakat bu programın güzel bir özelliği de geri kurtardığınız dosyalarınızı orijinal isimleriyle sizlere sunabilmesi. Böylece dosya yığınlarını kurtaran kullanıcıların işleri daha kolaylaşmakta ve kurtarılan dosyaların daha kolay erişilebilir olması sağlanmaktadır.

Virüsten etkilenen, format sonucu silinen, formatı bozulan, bad sector vb. nedenlerden ötürü kurtarmak istediğiniz dosyalarınızı bu programla düzgün bir biçimde kurtarmanız mümkün.

Desteklenen dosya sistemleri: FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7 ile oluşturulmuş veya güncellenmiş), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ave Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux)

Not: Programın deneme sürümü 64 KB’a kadar kurtarma desteği verebilmektedir.

R-Studio YAPILAN YORUMLAR