Recuva

Recuva

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayar ile tuşlara basıyoruz ve istemeden gerekli bir içeriği siliyoruz ya da hayır’a basmak isterken yanlışlıkla evet tuşuna basıyoruz.. Evet, bu durum hepimizin başına gelebiliyor.

Yanlışlıkla ya da bilerek sildiğiniz sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz, dosyalar, dokümanlar, videolar ya da müzikleri recuva programını indirip PC’nize kurup geri getirmeniz mümkün. Silinen dosyaları geri getirme işlemini yapan bu programın kullanımı da oldukça basit.

CCleaner programının yapımcılarının bir ürünü olan bu program ile yalnızca bilgisayarınızın kendi hard diski üzerinde değil ayrıca takılan harici hard diskler üzerinde de arama yapabilirsiniz. Programın arama özelliği iki türde ayarlanmıştır. Biri temel arama diğeri ise derin arama. Temel arama sonucunda bulamadığınız dosyaları, temel arama yaparak bulmayı deneyebilirsiniz.

Recuva bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme programı ile aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz:

Sildiklerinizi bulmak için sabit diskleriniz, bellek kartlarınız ve USB taraması.
Dosyalarınızın ne kadar büyük bir olasılıkla kurtarılacağını önceden size söyler.
Windows’un yapamayacağı dosyaları kurtarır.
Daha önce sildiğiniz bir dosyayı güvenli bir şekilde siler.
Microsoft Outlook Express, Mozilla Thunderbird veya Windows Live Mail’den ‘kalıcı olarak’ sildiğiniz e-postaları kurtarır.
IPod, iPod Nano veya iPod Shuffle’daki dosyaları kurtarın (şu anda iPod Touch ve iPhone desteklenmiyor). Recuva, Apple’ın FairPlay DRM’siyle bile şarkıları kurtaracak.
Canon RAW (.CRW) formatındaki görüntü dosyalarını kurtarın.
NTFS, FAT ve exFAT formatlı sürücülerdeki dosyaları kurtarın.
Dosyalarınızı geri getirir!

Bilgisayardan sildiğiniz dosyayı geri getirmek istiyorsanız Recuva pc kalıcı silinen program ve dosyalarınızı geri getirebilmeniz için sizlere önerebileceğimiz ilk yöntemdir.

Recuva YAPILAN YORUMLAR

  • Ücretsiz İndirebilececğiniz En İyi Dosya Kurtarma Programları 2017 | indirazi.com
    5 sene önce

    […] Recuva, kayıp dosyalarınızı olabildiğince basit bir şekilde kurtarmanızı sağlar […]