Safari

Safari

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Web tarayıcıları sizleri internet sitelerine götürmek için tasarlanmıştır. Ancak, piyasaya çıktığından beri Safari barı web tarayıcıları için daha yüksek bir seviyeye getirdi. Taramanın keyfini çıkaran sofistike tasarım öğelerini tanıttı. Kullanımı kolay olan Safari, siteden siteye kolayca gitmenize izin veriyor.

Daha fazla göz atma alanı: Safari, tarayıcıyı için değil, tarayıcıyı vurgulamak üzere tasarlanmıştır. Tarayıcı çerçevesi tek piksel genişliğindedir. Gerektiğinde yalnızca bir kaydırma çubuğu görürsünüz. Varsayılan olarak, durum çubuğu yok. Bunun yerine, sayfa ilerledikçe bir ilerleme göstergesi açılır. Sekmeli göz atma, tarayıcıların en üstünde sekmeler bulacağınız, web sitelerini görüntülemek için daha geniş bir pencere açtığınız anlamına gelir. Harika bir tarayıcı olan Safari, webin keyfini çıkarmanızı sağlar.

İhtiyacınız olan siteleri bulun: Geçmişte ziyaret ettiğiniz ama hatırlayamadığınız bir siteyi mi arıyorsunuz? Eskiyi en iyi arama terimlerini kullanarak siteleri hızla bulmak için Geçmişi Ara özelliğini kullanın. Ve Cover Flow’daki bir web sayfasını tıkladığınızda, onu zaten aradığınız siteymiş gibi tanımış olursunuz. Tahmin etmen gerekmiyor. Bunun gibi yenilikçi özellikler, göz atmanın ne denli iyi olabileceğini gösterir.

İhtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayın: Dünyanın en hızlı web tarayıcısı olan Safari’nin hızı vardır. Neden sayfaların yüklenmesini beklemelisiniz? Arama sonuçlarını hızlı şekilde bulmak, en yeni haberleri almak, şu anki hisse fiyatlarını kontrol etmek mi istiyorsunuz? Hepsi Safari’de mevcut.

Safari YAPILAN YORUMLAR