Shotcut

Shotcut

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Shotcut, harika, şık, sezgisel bir arayüzü olan açık kaynak kodlu, bir video düzenleyicisidir. Shotcut video düzenleme programını ücretsiz indir.

Shotcut ile uygun gördüğünüz şekilde kenetlenebilen ve kenetlenmemiş çok sayıda panelle çalışabilirsiniz. Görüntülenebilir bilgiler, ortam özellikleri, kodlama paneli, filtre paneli ve iş sırası ile ilgili ayrıntıları içerir. Son dosyaları görebilir, çalma listelerini küçük resim görünümüyle görüntüleyebilir ve son arama geçmişi görüntüleyebilirsiniz. Hatta dosya yöneticisinden sürükle bırak işlevselliğini destekler.

Temel Özellikler:

  • Geniş format desteği.
  • 4K çözünürlük desteği.
  • Tüm parçalar arasında ses karıştırma.
  • Video parçaları boyunca video birleştirme.
  • Sezgisel arayüz.

Bu program FFmpeg sayesinde yüzlerce ses ve video formatını ve codec’i de içeren geniş format medya için mükemmel bir destek sağlar. Shotcut ile çalışmak gerçekten kolay, kaliteli videolar üretmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi, araç ve işlevlere sahip olabilirsiniz. Medya dosyalarının yerli düzenlenmesini destekler, çok formatlı zaman çizelgelerine sahiptir ve üzerinde çalıştığınız projedeki çözünürlük ve kare hızlarıyla ilgili veriler verir.

Programın ayrıca düzgün cihaz seçenekleri var. Blackmagic Design SDI ve HDMI ile ortam girişi desteği. Ekranınız, web kameranız ve çeşitli ses yakalama aygıtlarınızdan da ortam girebilirsiniz.

Windows için 32 bit ve 64 bit olarak eklenmiştir.

Eğer bir Mac kullanıcısıysanız Mac için eklenen sürümünü Diğer seçenekler’den bulabilir ve indirebilirsiniz.

Shotcut YAPILAN YORUMLAR

  • En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları – indirazi.com | indirazi.com
    5 sene önce

    […] Buradan İndirin: Shotcut […]