Skype

Skype

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Skype sesli ve görüntülü görüşme programını ücretsiz olarak en güncel versiyonu ile indireceksiniz.

Görüntülü chat programları arasında en çok kullanılanlar arasında zirvede diyebiliriz. Birçok dev sosyal platformla birlikte iş birliği içerisine girmesi de yayılmasını sağlamıştır.

Bu chat programı üzerinden görüntülü sohbet edebilir, görüntülü sohbet etmek istemezseniz sadece sesli görüşme de yapabilirsiniz ya da her ikisi olmadan sadece yazışma ile chat yapabilirsiniz.

Telefonları arayabilirsiniz

Program ile cep telefonlarını, sabit hatları arayabilirsiniz. Skype kontörü satın alarak dünyanın herhangi bir ülkesinde bulunan birini rahatlıkla skype üzerinden arayabilirsiniz.

Ulaşamıyorsanız mesaj bırakın

Arama yaptığınız kişiye ulaşamadığınızda, daha sonra ulaşabilmesi adına sesli bir mesajınızı ya da görüntülü bir mesajınızı bırakabilirsiniz.

Online olmadan çağrılara yanıt verebilirsiniz

Online olmasanız bile skype üzerinden gelen aramaları cep telefonunuza yönlendirerek telefon üzerinden gelen çağrılara bakabilirsiniz. (Ücretlidir ve her ülkede kullanımda değildir.)

Grup Sohbet

Program üzerinden grup görüşmesi yapabilirsiniz. Grup görüşmesi pek çok farklı alanlarda kullanılabilir. Özel ders alabilir, özel ders verebilir, toplantılar düzenleyebilir ya da birbirinden farklı etkinlikleri grup sohbet özelliğiyle yapabilirsiniz. (Bu özelliğin kullanılabilmesi için en az bir üyenin premium üyeliğinin bulunması gerekmektedir.)

Skype To Go

Uygun ücretlendirme ile yurt dışını bu program aracılığı ile arayabilirsiniz.

Cep telefonlarına SMS gönderebilirsiniz.

Yurt içi tarifeler için olmasa bile yurt dışına çok sms gönderiyorsanız Skype’ın bu özelliğini kullanarak sms göndermeyi oldukça uygun bir fiyata indirebilirsiniz.

Dosya transferi

Program üzerinden karşınızdaki kişiye fotoğraf, video, müzik, belge vb. birçok uzantıya sahip dosya ve dokümanları gönderebilir, aynı şekilde karşıdan alabilirsiniz.

Skype YAPILAN YORUMLAR