Tango

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Tango ile sevdiğiniz insanları arayabilir, onlarla videolu görüşmeler yapabilirsiniz ve ücretsiz en iyi kalite ile yapmanız mümkündür. iOS veya Android için tango mobil uygulamasını kullanarak tüm arkadaşlarınızla görüntülü konuşma yapabilir, oyunlar oynayabilir, mesajlar atabilirsiniz. Skype alternatifi olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı Android, iOS ve Windows Phone platformları için indirebilirsiniz.

YURT DIŞI ARAMALARI

ABD, Kanada, Meksika ve Hindistan’da herhangi bir ülkeyi ücretsiz uluslararası ve yurt içi aramalar. Tango da düşük maliyetli dünya çapında yurt dışı aramaları yapabilirsiniz. Viber ile de bunu yapmanız mümkün olduğu gibi, bu uygulamada da yapabilirsiniz.

MASKELER

Bir video görüşmesi yaparken uygulamanın içerisinde bulunan maskeleri kullanabilirsiniz. Bu maskeler sizinle birlikte hareket edecektir.

TÜM ÖZELLİKLERİ

Mesaj gönderme ve metin, çıkartmalar, fotoğraf, video ve konum iletileri alabilir ya da gönderebilirsiniz.

EĞLENCE

Sadece bir video görüşmesi ile yetinmeyin aynı zamanda video araması sırasında eğlenin. , Çıkartmalar göndermek filtreler eklemek ve bir çağrıda oyunlar oynamak mümkün.

GRUPLAR

Aile, arkadaşlar, oda arkadaşı, ortak çalışanlar ve tek seferde olaylar konuşun. Sizin için önemli insan grupları ile temas halinde kalmak için Tango kullanabilirsiniz. Bir gruba metin, fotoğraf, video, çıkartmalar ve daha fazlasını gönderebilirsiniz.

Tango YAPILAN YORUMLAR