TeamSpeak

TeamSpeak

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

TeamSpeak çevrimiçi oyun, eğitim ve öğretim, dahili iş iletişimi, arkadaşlarınızla ve ailenizle irtibatta kalmak için buradan ücretsiz indirebilirsiniz. Oyun klanları arasında yer alan oyuncuların birbirleriyle sınırsız bir şekilde konuşmasını sağlayan bir programdır. Aynı server üzerinden bağlanan tüm oyuncular ile sınırsız konuşmalar yapabilirsiniz. Programı indirip, kurulumunu gerçekleştirdikten sonra program aracılığı ile aynı server üzerinde bulunan tüm arkadaşlarınıza mesajlaşabilirsiniz.

En önemli özellikler arasında, yüksek güvenlik standartları, mükemmel ses kalitesi ve düşük sistem ve bant genişliği yer almaktadır. Bir istemci-sunucu mimarisine sahip olan bu program ve uygulama, tam anlamıyla binlerce eş zamanlı kullanıcıyı işleme kapasitesine sahiptir.

Nasıl çalışır?

Kendi TeamSpeak Sunucunuzu barındırabilir veya yetkili bir TeamSpeak Host Sağlayıcısından (ATHP) kiralayabilirsiniz. Sunucu adresinizi arkadaşlarınız, takım arkadaşlarınız veya sohbet etmek istediğiniz herkesle paylaşın. Ücretsiz masaüstü istemcisini kullanarak, Sunucunuza verdiğiniz adresi kullanarak bağlanırlar. Kurulum ve kullanımın oldukça kolay olduğu resmi sitesinde ifade edilmektedir.

Temel Özellikler

TeamSpeak Client ve Server hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için benzersiz bir işlevsellik sağlar. Güçlü özelliklerle ve inanılmaz bir performansla

TeamSpeak YAPILAN YORUMLAR