TunnelBear

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

TunnelBear, internete özel ve güvenli bir şekilde göz atmanızı sağlayan, abonelik tabanlı sanal özel ağ (VPN) hizmeti uygulamasıdır. Bu yazımızda programın Windows PC ile iphone, android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

TunnelBear, acemi kullanıcılar da dahil olmak üzere herkese mükemmel kalitede hizmet sunan, iyi tasarlanmış, hızlı VPN sağlayıcısıdır. İnternet’e güvenli bir şekilde göz atmanızı sağlayan ücretsiz ve aboneliğe dayalı sanal özel ağ (VPN) hizmetleri sunar.

Temel Özellikler:

 • Gizli olarak göz atın: Verilerinizi güvence altına alın ve bir “ayının” arkasında IP adresinizi gizleyin.
 • İzleyicileri engelleme: Yaptığınız her şeyi izleyen reklamlar, analizler, komut dosyaları, sosyal düğme de dahil olmak üzere web sitesi izleyicilerini engelleyin.
 • Ülkenin sansürünü atlayın: Sansür ve  yasaklar karşısında etrafında sizi korumaya alır, farklı yollar aracılığı ile sansürü geçebilmenize olanak tanır.
  128 bitlik bir OpenVPN bağlantısı sağlar. Bu, 256 bit kadar iyi olmasa da, bağlantı hızlarını optimize etmeye yardımcı olur. IOS cihazları için IPSec kullanır. Bu Apple cihazlarında daha uyumludur. Aynı zamanda, kimliğinizi daha da korumak için paylaşılan IP’leri kullanır.

Programı ya da uygulamalayı kullanmaya başlamak için, uygulamayı indirin, kullanıcı adı ve şifreyle kaydolun ve uzaklaşın. Abonelik servislerinden birini kullanmak istersen daha fazla bilgi vermelisin.

Genel olarak, TunnelBear mükemmel bir hizmet sunmaktadır. En hızlı VPN sağlayıcısı değil, ancak gizlilik konusunda endişe duyan ortalama bir PC kullanıcısı için, TunnelBear gibi bir VPN hizmetini kullanmak kesinlikle önerilir. Hizmetin Ücretsiz sürümü, size 500MB veri (Twitter’da tanıtırsanız yükseltilir) sağlar.

TunnelBear YAPILAN YORUMLAR
 • 2017 Yılının Ücretsiz En İyi Bilgisayar (PC) Programları | indirazi.com
  3 sene önce

  […] TunnelBear Ücretsiz İNDİR… […]

 • Ücretsiz Olan En İyi Windows PC Programları – indirazi.com | indirazi.com
  3 sene önce

  […] En iyi ücretsiz VPN: TunnelBear […]