Ücretsiz Olan En İyi Windows PC Programları

Ücretsiz Olan En İyi Windows PC Programları

12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Ücretsiz Olan En İyi Windows PC Programları

Açık kaynaklı paylaşım, uygulama içi kullanılan reklamlar sayesinde büyük bir program yapmanın maliyeti giderilirken büyük bir kazanç elde etmek de mümkün olabiliyor. Bu anlamda yola çıkan birçok program da mevcuttur. Bu yazımızda dünya kullanıcılarının en çok tercih ettiği ücretsiz pc programlarına değineceğiz.

Dünya çapında yapılan anket sonucunda kullanıcılar tarafından en çok indirilen ve kullanılan windows pc programları hangileri?

En iyi ücretsiz antivirüs programı Avira Free Antivirus

Her gün yenilenen virüs problemlerine karşı oldukça etkili olan bir yazılım olan Avira Free Antivirüs programı için anlaşılır bir arayüz kullanılmıştır. Gerekli ayarlarınızı yapın ve rahatınıza bakın.

En iyi ücretsiz ofis yazılımı: WPS Office Free

WPS, Microsoft Office’ten daha verimli programlar sunar, hepsi tamamen ücretsizdir.

En iyi web tarayıcısı: Google Chrome

Google’ın tarayıcısı hızlı, esnek ve indirilebilir eklentiler aracılığıyla neredeyse sınırsız olarak genişletilebilir.

En iyi ücretsiz VPN: TunnelBear

Kullanıcı dostu, hızlı ve çok çeşitli proxy sunucularıyla, TunnelBear güvenebileceğiniz bir isimdir

TunnelBear kimliğinizi çevrimiçi korumayı ve bölge tarafından engellenen içeriğe erişmeyi kolaylaştırır . Anahtarı hafifçe vurun, uluslararası bir proxy seçin ve tüm çevrimiçi etkinliğiniz yeniden yönlendirilmelidir.

En iyi ücretsiz müzik çalar:  MusicBee programını ücretsiz indirin Akıllı etiketleme ve optimizasyon ile, Musicbee ideal bir oynatıcıdır.

En iyi ücretsiz PDF okuyucu: Foxit Reader

Foxit Reader, PDF’leri okuyabilir, oluşturabilir ve dönüştürebilir ve üstün format uyumluluğuna sahiptir

PDF’leri görüntüleyin, düzenleyin ve oluşturun ve Microsoft Office dosyalarını ve taranan belgeleri dönüştürün. Foxit Reader’ın üstün özellik seti, potansiyel güvenlik açıklarından koruyacak ek açıklamalar, bulut paylaşımı ve güvenlik seçenekleri ile tamamlanmıştır.

En iyi ücretsiz torrent istemcisi: qBittorrent

Müzik, TV ve film fanlarının istediği tüm araçları içeren bir torrent istemcisi

Dahili bir arama motoru ve medya oynatıcı, ücretsiz torrent istemcisi ile hızlı ve verimli qBittorrent, hızlı, güvenli indirme işlemleri için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Torrentlerin otomatik olarak önceliklendirilmesi, torrent yaratma ve IP filtreleme de var ve idrak etmek kolaydır.

En iyi ücretsiz YouTube indirme programı: Any Video Converter

Klipleri doğrudan tüm büyük video paylaşım sitelerinden indirin, dönüştür ve yakın

YouTube, Vimeo, Dailymotion ve daha pek çok şeyden videolar indirin, ardından istediğiniz herhangi bir ses veya video formatına dönüştürün. Herhangi bir Video Dönüştürücü ayrıca dönüştürülen dosyaları diske yazabilir ve kendi DVD’lerinden ve CD’lerinden rip içeriği alabilir.

En iyi ücretsiz video düzenleme programı: Lightworks

Tamamen yeni başlayanlara ulaşabilen profesyonel kalitede video düzenleme yazılımı

İster akıllı telefonunuzda kaydedilmiş bir klibe hızlı bir şekilde uyum sağlamak veya yüksek özünürlüklü çekimi Vimeo’ya yüklemeye hazır profesyonel görünümlü bir film halinde derlemek istiyorsanız, Lightworks sizin için bir araçtır. Çok güçlü ve gerçek Hollywood filmleri üretmek için kullanılıyor.

En iyi ücretsiz anti-spyware ve anti-malware yazılımı: BitDefender Antivirus Free Edition

En yeni kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun ve internete güvenle göz atın

Rizesiz yazılım da dahil olmak üzere kötü amaçlı yazılım artmaktadır. Mağdura düşmekten kaçınmak için güvenebileceğiniz bir güvenlik programına ihtiyacınız var. BitDefender Antivirus Free Edition mükemmel koruma sunar ve daha önce hiç karşılaşmadığı tehditleri engelleyebilmek için kötü amaçlı yazılım davranış kalıplarını tanır.

Ücretsiz Olan En İyi Windows PC Programları YAPILAN YORUMLAR