Viber

Viber

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Viber uygulamasını indirip ile ios, android, windows phone, bilgisayar, tabletlerinizden dünyanın her yerini arayabilir, görüntülü konuşabilirsiniz. Uygulamanın size sunduğu birçok ekstra özellik bulunmaktadır. Güvenlik için aldığı ekstra önlemler, gizli mesaj özelliği ile de son zamanlarda popülerliğini bir hayli artırmıştır.

Uygulamanın gizli mesaj özelliği ile ilgili burada belirttiğimiz yazıda bu özelliğin ne ile ilgili olduğunu okuyabilirsiniz. kısaca gönderdiğiniz mesajların karşı tarafa iletildikten kısa bir süre sonra silinmesini içermektedir.

Viber nedir?
Uygulama ile her türden mesaj gönderebilir ve diğer Viber kullanıcılarına ücretsiz telefon görüşmeleri yapabilirsiniz! Yakın ve uzaktaki arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimi oldukça hızlı ve keyifli bir hale getiren uygulama! Sesli ve görüntülü görüşme yapabilir, video veya sesli mesaj gönderebilir, çıkartmalar, GIF’ler ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan ise Wi-Fi, 3G veya 4G şebekesi üzerinden akıllı telefonunuzda bulunan internet yeterli olacaktır ayrıca tabletinizde ve bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir ücreti var mı?
Uygulama arası gönderilen mesajlar ve çağrılar tamamen ücretsiz . Uygulamaya sahip olmayan numaralara yapılan çağrılar sizi dünyanın herhangi bir numarasına düşük tarifelerle bağlayan Viber Out‘la yapılabilir.

Uygulama telefonumda çalışacak mı?
Uygulama, çoğu Android, iOS ve Windows 10 cihazında, ayrıca Mac ve Windows bilgisayarlarda çalışır.

Uygulama için yeniyseniz, Uygulamanın en son sürümüne izin veren bir işletim sistemine sahip olmanız gerekir. Bunlar:

IPhone’lar, iPad’ler ve Apple Saatler – iOS 8 ve üstü
Android akıllı telefonlar, tabletler ve Wear – OS 4.0 ve üstü
Windows telefonları – Windows 10
Windows masaüstü – XP ve üzeri
Mac – OSX 10.7 ve üstü

Viber Out nedir?
Viber Out ile telefonunuzdan uygulama ile dünyanın her yerindeki sabit hatlara ve cep telefonlarına (hatta Viber’e sahip olmasalar bile) düşük ücretlerle arayabilirsiniz. Viber Out, Android, iOS ve Windows cihazlarında kullanılabilir ve Masaüstünde de kullanabilirsiniz.

Viber BENZER İÇERİKLER
Viber YAPILAN YORUMLAR