VideoPad Video Editor

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

VideoPad Video Editor, yeni Windows Movie Maker için ideal bir alternatif programdır. Yeni başlayanlara yönelik bir video düzenleme paketi. Birkaç dakika içinde iyi tasarlanmış video düzenleme araç setini kullanmış olacaksınız ve direkt olarak YouTube veya Facebook’a yüklemeye hazır kendi başyapıtınızı hazırlamaya hazır olacaksınız ya da herhangi bir oynatma aygıtı için optimize edilmiş bir biçimde videolar hazırlayabileceksiniz.

VideoPad Video Editor, ticari olmayan kullanım için ücretsizdir ve bazı ücretsiz video düzenleme yazılımlarının aksine, bunları dışa aktardığınızda bitmiş projelerinize filigran uygulamayacaktır.

Kullanıcı deneyimi

Windows Movie Maker kullandıysanız, VideoPad Video Editor size tanıdık gelecektir. Projenize eklemek istediğiniz video klipleri, görüntüleri ve ses dosyalarını yüklemeniz ve ardından bunları birlikte kesmeye başlamak için zaman çizelgesine sürüklemeniz yeterlidir.

Klipler ve resimler arasında geçiş yapmak için geçiş efektleri için mükemmel bir seçim var, artı yepyeni bir görünüm vermek için bir filtre topluluğu var. Çeşitli filtreleri tek bir tıklama ile ön izleyebilir, özel efekt oluşturmak için birkaç tane birleştirebilir ve geçişlerin ne kadar süreceğine karar verebilirsiniz.

Farklı ışık koşullarında çekilmiş ve onlara tutarlı bir görünüm vermek isteyen video klipleri kullanıyorsanız, parlaklık, doygunluk ve rengin rafine edilmesi için manuel ayarlar da vardır – idealdir.

Çıktı işlevleri de geniş kapsamlıdır. Bitmiş videolarınızı DVD’ye yazın, birkaç mevcut formattan birinde sabit sürücüye kaydedin veya doğrudan YouTube veya Facebook’a paylaşın. Seçilen akıllı telefonlar ve mobil video oynatıcılar için uyumlu ön ayarlar da vardır.

Yeni bir video düzenleyicisi için piyasaya çıkıyorsanız ancak Lightworks gibi profesyonel düzeyde bir programın kapsamlı, detaylı gücüne ihtiyacınız yoksa, VideoPad Video Editor mükemmel.

Temel özellikleri:

 • Kolay video düzenleme için video klipleri sürükleyip bırakın.
 • Efektleri uygula / geçişler / video hızını ayarla.
 • Herhangi bir kameradan video düzenleyin.
 • DVD, HD, YouTube vb. Için video oluşturun.
 • VideoPad Video Editor ayrıca, müzik parçalarını içe aktarmanıza ve karıştırmanıza veya mixpad çok parçalı karıştırma yazılımıyla kendi özel film müziğinizi yapmanıza olanak tanır. Kendi rölyaflarınızı videolarınızın üzerine bile kaydedebilir ve ücretsiz Ses Efekti Kitaplığı’ndan ses efektleri kullanabilirsiniz.
 • Avi, mpeg, wmv, divX, Xvid, mpeg, mp4, mov, vob, ogm, H.264, RM, bmp, gif gibi video, ses ve hareketsiz görüntüler için desteklenen giriş biçimleri aralığı vardır: Jpg, png, tif, wav, mp3, m4a, orta, flac, aac, wma, au, aiff, ogg, raw, dvf ve vox.
 • Video, ses ve hareketsiz görüntüler için desteklenen çıktı biçimleri şunları içerir: DVD, CD, Blu-ray veya HD-DVD, avi, wmv, mpg, 3gp, mp4 ve mov.
VideoPad Video Editor YAPILAN YORUMLAR
 • En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları – indirazi.com | indirazi.com
  2 sene önce

  […] Buradan İndirin: VideoPad Video Editor […]