VSDC Free Video Editor

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

VSDC Free Video Editor, standart bir araç seti sunmayan bir video düzenleme uygulamasıdır. VSDC Free Video Editor ile çok sayıda görsel ve işitsel araç kullanarak dikkatle video dosyalarını düzenleyebilirsiniz. Basit ve sezgisel bir arayüz ile şekillenmiş zengin bir işlevsellik sunar.

VSDC Free Video Editor, AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, 3GP, FLV ve diğerleri gibi neredeyse tüm popüler codec bileşenlerini ve video formatlarını destekler. Desteklenen ses dosyaları MP3, WAV, WMA, FLAC, PCM, OGG, AAC, M4A, AMR ve diğerlerini içerir. Ayrıca şu görüntü dosyalarını destekler: BMP, JPG, PNG, PSD, ICO, TIFF, vb.

Bu program aynı zamanda renk düzeltme ve nesne dönüşümü gibi çok sayıda video efektini de desteklemektedir. Mevcut efektleri ve filtreleri birleştirerek kendi efektlerinizi oluşturmanızı sağlar. Video ve ses dosyalarındaki ses parçalarına ses efektleri ve filtreler uygulayabilirsiniz. Ses normalleştirme, ses düzeyi düzeltme, yankı, yankılanma, ekolayzer ve daha derinlemesine diğer araçlar gibi araçları kullanabilirsiniz.

Genel olarak, VSDC Free Video Editor, çok sezgisel olan modern bir arayüze sahiptir. Video oluşturma ve düzenleme işleminde kolay bir iş yapmak için çok sayıda farklı sihirbaz kullanmak gerekebilir. Arayüz, kendine özgü basit bir görünümle, kullanıcılara iyi sunulan videolar oluşturmasına izin veren bir çok özellik sunuyor.

VSDC Free Video Editor YAPILAN YORUMLAR
  • En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları – indirazi.com | indirazi.com
    2 sene önce

    […] Buradan indirin: VSDC Free Video Editor […]