WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

WhatsApp Messenger, Android, iOS, Windows işletim sistemlerine sahip cep telefonlarınızda ve bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma ve kişiler arası içerik paylaşım uygulamasıdır. Telefon ve pc üzerindeki kablolu, kablosuz internet aracılığı ile WhatsApp Messenger uygulamasından faydalanabilirsiniz. Uygulama aracılığı ile arkadaşlarınıza, resimler, fotoğraflar, sesli mesajlar, videolar gibi içerikler gönderebilier ve onlardan da içerikler alabilirsiniz.

Uygulama ile tüm telefonlarla tüm dünyada ücretsiz olarak iletişime geçebilir, videolu görüşmeler sağlayabilir, içerik gönderip içerik alabilirsiniz.

Basit, Güvenilir Mesajlaşma

Arkadaşlarınıza ve ailenize ücretsiz mesaj gönderin.Uygulama, SMS ücretlerinden kaçınabilmeniz için mesaj göndermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır.

Doküman Paylaşımı

E-posta veya dosya paylaşım uygulamalarından ödün vermeden PDF’leri, dokümanlar, e-tablolar, slayt gösterileri ve daha fazlasını gönderin. 100 MB’a kadar belge gönderebilirsiniz, bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz kişiye istediğinizi göndermek oldukça kolay ve hızlıdır.

Güvenlik

En kişisel anılarınızdan bazıları WhatsApp’da paylaşılabiliniyor; bu nedenle, uygulamanızın en son sürümlerine uçtan uca şifreleme gerçekleştirdik. Uçtan uca şifrelendiğinde, mesajlarınız ve aramalarınız güvence altındadır, böylece yalnızca siz ve iletişim kurduğunuz kişi onları okuyabilir veya dinleyebilir; onun dışında kimse göremez, hatta WhatsApp bile.

Gruplar

Aileniz veya iş arkadaşlarınız gibi en çok önem taşıyan gruplarla iletişime geçin. Grup sohbetleri ile aynı anda en fazla 256 kişiyle mesaj, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Ayrıca grubunuzu adlandırabilir, bildirimleri kapatabilir veya bildirimleri özelleştirebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

WhatsApp Messenger YAPILAN YORUMLAR

  • RemziÖZTÜRK
    2 sene önce

    teşekkürler 🙂