Windows 7 USB/DVD Download Tool

Windows 7 USB/DVD Download Tool

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Windows USB / DVD İndirme aracı, bir USB flash sürücüde veya bir DVD’de Windows 7/8 ISO dosyanızın ön yüklenebilir bir kopyasını oluşturmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

Ön yüklenebilir bir DVD veya USB flash sürücü oluşturmak için, ihtiyacınız olan ISO dosyasını indirin ve ardından Windows 7 USB / DVD İndirme aracını çalıştırın. Tamamlandığında, Windows 7 veya Windows 8’i doğrudan USB flash sürücüden veya DVD’den sisteminize yükleyebilirsiniz. USB flash sürücünüzden veya DVD’den Windows yüklemek için USB flash sürücüyü USB bağlantı noktasına takın veya DVD sürücünüzü DVD sürücünüze yerleştirin ve sürücüdeki kök klasörden Setup.exe dosyasını çalıştırın.
Ön yüklenebilir bir USB aygıtı oluşturmak için, bir Windows görüntü dosyasına ve dosyaları barındıracak kadar büyük bir USB depolama aygıtına sahip olmanız gerekir.

Windows USB / DVD İndirme aracının arayüzü kolay kullanıma sahiptir ve gerekli tüm adımlar ve alanlarda size yol gösterecektir. Temel olarak, kullanmak istediğiniz ISO dosyasını ve depolama cihazını seçersiniz ve hepiniz ayarlarsınız.

Windows 7 USB / DVD İndirme Aracının, USB sürücü hızından yararlanarak ve işletim sistemini kurmak için gereken süreyi kısaltmak gibi önemli avantajları vardır.

Windows 7 USB/DVD Download Tool YAPILAN YORUMLAR

  • cengiz
    3 sene önce

    Vindos pırogramı indir