WinZip

WinZip

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

WinZip, sıkıştırılmış dosyaları açabilmeniz için tasarlanmış bir programdır. Bu sıkıştırma programı, kullanımı kolay ve verimliliği arttıran bir performans ortaya koyar. Artık Zip dosyalarını açmak, zip dosyaları oluşturmak, zip dosyalarını paylaşmak ve zip dosyalarını WinZip ile şifrelemek daha hızlı ve kolay. Rar, Zip, Tar, Tar.gz ve çok daha fazla sıkıştırılmış dosya türlerini bu programla hızlı bir şekilde açıp görüntüleyebilirsiniz. WinZip hızlı dosya sıkıştırma teknolojisi, aerodinamik bir tasarım, önemli yeni dosya paylaşım işlevselliği ve genişletilmiş kurumsal destek sunar. Zamandan tasarruf edin ve dijital dünyanızı güvende tutun.

Depolama alanını korumak, e-posta aktarımını hızlandırmak ve indirme sürelerini azaltmak için hızlı ve güvenli bir şekilde dosyaları sıkıştırıp açabilirsiniz. En gelişmiş dosya sıkıştırma, güçlü AES şifreleme, daha farklı sıkıştırma formatlarıyla uyumluluk ve yeni sezgisel fotoğraf sıkıştırma, WinZip’i tam sıkıştırma ve arşivleme çözümü yapar.

Dünya çapında milyonlarca kullanıcının favori özelliklerini temel alan, program görüntü sıkıştırma ve yönetimi, yeni sıkıştırma yöntemleri için destek, gelişmiş sıkıştırma performansı, ek arşiv formatları için destek ve daha fazlası için yeni özellikler ekliyor. Kullanıcılar daha hızlı, daha akıllı ve daha güvenli çalışabilirler.

Programın desteklediği uzantılar: ” .zip, .rar, .tar, .bz2, .zipx, .7z, .cab, .jar, GZIP (.gz, .taz, .tgz), BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2), LHA/LZH (.lha, .lzh), Cabinet (.cab), Disc Image (.img, .iso), Compress (.tz, .z), UUencode (.uu, .uue), XXencode (.xxe), MIME (.b64, .mim), BinHex (.bhx, .hqx) “

WinZip YAPILAN YORUMLAR