WPS Office Free

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

WPS Office 2016 Personal Edition, ücretsiz kelime işlemci, elektronik tablo programı ve sunum yapıcıyı içeren çok yönlü ücretsiz ofis paketidir. Bu üç programla, herhangi bir ofisle ilgili işleri kolayca halledebilirsiniz.

WPS Office 2016 Personal Edition, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça ve Lehçe diller için çoklu dil desteğine sahiptir. Diller arasında geçiş yapmak için tek bir tıklama yeterlidir!

Ücretsiz olmasına rağmen rağmen WPS, paragraf düzenleme aracı ve çoklu sekmeli özellik gibi birçok yenilikçi özellik ile birlikte gelir. Ayrıca bir PDF dönüştürücü, yazım denetimi ve sözcük sayımı özelliği vardır. WPS Office 2016 Personal Edition geçiş dil UI, Dosya Dolaşım ve Docer çevrimiçi şablonları destekler.

Temel özellikler şunlardır:

 • Writer Verimli kelime işlemci.
 • Presentation Multimedya sunum yaratıcısı.
 • Spreadsheets Veri işleme ve analiz için güçlü bir araç.

Ücretsiz bir paket olmasına rağmen,  Writer programında kullanışlı bir paragraf düzenleme aracı da dahil olmak üzere birçok yenilikçi özellik ile birlikte gelir. PDF dönüştürücü, otomatik yazım denetimi ve sözcük sayımı özelliklerine sahip bir Office’e sahiptir. Ayrıca, belgedeki Filigran ve PowerPoint’i Word belgesine dönüştürme gibi bazı düzgün araçlar da vardır.

Genel olarak, WPS Office 2016 Personal Edition Microsoft’un teklifine iyi bir alternatiftir. Writer programı çok yönlü bir kelime işlemcidir; Sunum programı etkileyici multimedya sunumları oluşturmanıza yardımcı olan kullanımı kolay ve etkili bir slayt gösterisi yapıcıdır; Ve E-tablolar programı hem esnek, hem de güçlü bir elektronik tablo uygulamasıdır.

WPS Office Free YAPILAN YORUMLAR
 • Ücretsiz Olan En İyi Windows PC Programları – indirazi.com | indirazi.com
  3 sene önce

  […] En iyi ücretsiz ofis yazılımı: WPS Office Free […]

 • 2017 Yılının Ücretsiz En İyi Bilgisayar (PC) Programları | indirazi.com
  3 sene önce

  […] WPS Office Free Ücretsiz İNDİR… […]