YouTube PlayList Downloader

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Bu yazılım, çok çalma modunda olan youtube playlist video çalma listesini ve müzik çalma listesini destekler, sadece youtube çalma listesi URL’sini kopyalayıp yapıştırın ve çalma listesinin tüm videoları karşıdan yükleme sırasına eklenir. İndirilen videolar, seçtiğiniz herhangi bir klasöre kolayca kaydedilebilir. Ana panelde durum ve ilerleme çubuğunda bulunan tüm videolar gösterilir, böylece hangisinin tamamlandığını ve hangisinin hala indirme sürecinde olduğunu görebilirsiniz. Youtube videolarını, çalma listesini toplu olarak tek seferde istediğiniz formatta indirme seçeneğini sizlere sunar ve oldukça hızlı ve kaliteli indirme imkanı sağlar.

Yazılımın kullanımı kolaydır, indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayıp yapıştırın, arkanıza yaslanın ve indirme işleminin 4 kat daha hızlı tamamlanmasını bekleyin. Bu yazılımla, yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü ve tam HD video veya müzikleri YouTube’dan hızlı bir şekilde indirebilir ve TV, iPhone, iPad, MP4 Oynatıcılar veya MP3 çalarlar gibi diğer medya oynatıcılarında çevrimdışı olarak dinleme keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu yazılım, internet bant genişliğinizi kullanmak için dahili indirme hızlandırıcısına sahiptir, 4 kata kadar daha hızlı indirme sağlamaktadır. Kolayca ve çevrimdışı erişim için indirilen videoları kaydedin, organize edin ve yönetin. IPad, iPhone, iPod, Galaxy, Kindle, Laptop, Touchpad, Smart TV ve daha birçok cihazda daha iyi izleme deneyimi için mp4, mp3, flash (flv), WebM, 3gp’yi özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

YouTube PlayList Downloader BENZER İÇERİKLER
YouTube PlayList Downloader YAPILAN YORUMLAR