Zilenyum Okul Zili Programı

Zilenyum Okul Zili Programı

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Okul Tenefüs Zili Programı

Pek çok okul tarafından kullanılan okul zil programı ile okulunuzun zilini değiştirebilir, istediğiniz müziği okul zili yapabilirsiniz. Programın birçok özelliği bulunmaktadır. Okul için teneffüs zili programı özelliğinin tamamını kapsayan bu programını neden seçmeniz gerektiğini ve programın özellikleri sıralanmıştır.

NEDEN ZİLENYUM?

  • Türkiye’nin İLK ve EN ÇOK TERCİH edilen zil programı,
  • AMFİNİZ AÇIK KALMADAN kullanabileceğiniz TEK zil programı,
  • Hata olasılığı %0 olan zil programı,
  • Haftanın 7 günü 24 saatine ayrı melodi atayabilme özelliği,
  • Anonslu zil imkânı, (Örneğin; zillerden sonra “sevgili öğrenciler ders başlamıştır iyi dersler” anonsu devreye girebilir.)
  • Özel günlere özel program ayarlayabilme imkânı, (Örneğin; 18 Mart,23 Nisan,19 Mayıs,29 Ekim,10 Kasım,24 Kasım gibi sizin belirleyeceğiniz özel günlerde o güne özel zil melodileri ve müzik yayını kullanılacak biçimde ayar yapılabilir.)
  • Programlanabilir anons imkanı ile istediğiniz günde saat ve dakika duyarlılığı ile bir kerelik, günlük, haftalık,aylık periyotlarla sesli anons ve duyuru yapabilirsiniz,
  • www.zilenyum.com yeni zil melodilerini indirip kullanabilme imkânı.


ZİLENYUM İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Öğrenci, öğretmen, çıkış zillerine farklı melodi atayabilirsiniz.

Örneğin; öğrenci zili “hababam sınıfı” melodisi, öğretmen zili “mfö diday diday” melodisi, çıkış zili 12 dev adam melodisi atayabilirsiniz.

Zillerden sonra anons ekleyebilir veya anonslu zilleri kullanabilirsiniz.

Örneğin; “sevgili öğrenciler ders başlamıştır iyi dersler” “tüm öğretmenlerimize iyi dersler” vb gibi anonslu zillerden seçim yapabilirsiniz.

İstediğiniz herhangi bir zile ekstra melodi atayabilirsiniz.

Örneğin; akşam son çıkış zili “cambaz” melodisi ve ardından “iyi akşamlar” anonsu, sabah toplantı zili “gül pembe” melodisi ve ardından “günaydın” anonsu ekleyebilirsiniz.

İstiklal Marşı yayını.

İstediğiniz İstiklal Marşını sözlü, sözsüz, hızlı,yavaş vb. seçip 30 saniye,1,2,3,4,5,10 dakika sonra İstiklal Marşı’nı çal seçenekleri ile programlayabilirsiniz.

Okuma saati uygulamaları.

Örneğin; “okuma saati başlamıştır” anonsu ve ardından okuma saati boyunca okuma saati fon müziği ve okuma saati bitiminde “okuma saati bitmiştir” anonsu ekleyebilirsiniz.

Doğum günü vb. kutlamalar.

Öğrenci ve öğretmenlerinizin doğum günlerini kutlayan anonslar kaydedip bu günlerde istediğiniz saatlerde anons kaydedebilirsiniz.

Özel günlere özel program yapabilme.

Örneğin; 24 Kasım öğretmenler gününe özel olarak zillerimizi Öğretmen marşları ile ayarlayıp belli saatlerde öğretmenler gününe özel “öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır” gibi anonslar kaydedebilirsiniz,
Örnek 2; 18 Mart haftası boyunca zil melodilerimizi Çanakkale Marşları ile ayarlayıp, teneffüslerde o haftaya özel müzik yayınları ve anonslar ekleyebilirsiniz.

Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.

Örneğin; hayal ettiğiniz ve şu da olabilir mi diye düşündüğünüz sesle ilgili herhangi bir olay var, bu durumda internet veya telefon vasıtasıyla, yetkili servisimize ilettiğiniz ihtiyacınız için çözüm üretilecektir.

Zilenyum Okul Zili Programı YAPILAN YORUMLAR