ZipGrade

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

ZipGrade yazılı sınavı, test sonuçları okuma programını ve optik formlarını android ve ios akıllı telefonlarınız için buradan indirebilirsiniz.

Uygulama programı özellikle öğretmenlerimiz için oldukça faydalı bir program olarak göze çarpıyor. Peki program neye yarıyor? Bu uygulama ile neler yapılabilir? İşte programın marifetleri…

Testi Okuma Uygulaması ile Neler Yapabilirsiniz?

Program ile bir sınıfa ait yazılı sınavlarını 1-2 dakika içerisinde okuyabilirsiniz,

Okunan yazılı sınavı ile ilgili sınıfın ortalamasını, soruların doğru işaretlenme oranlarını görerek öğrencilerin hangi konuları anlamakta zorlandığını görebilirsiniz,

Program ile ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine testler uygulayabilir kolayca sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

ZipGrade Nasıl Çalışıyor?

Oldukça basit! Programı indirdikten sonra herhangi bir ekstraya gerek yok, ZipGrade’ye ait optiği program üzerinden fotoğrafını çekiyorsunuz ve anında size öğrencinin puanını gösteriyor.

Yazılı sınavlarını, testlerinizi okumanız için gerekli optik ZipGrade tarafından oluşturulmuş özel optiklerdir. Programı kullanmaya başladığınızda programın kamerasıyla optik formun fotoğrafını çekmeye başlamadan önce cihanız bu programın fotoğraf çekebilmesi için izin isteyebilir, bu izni verdikten sonra optik forma tutarak fotoğrafı çekebilirsiniz.

Programa ait kullanmanız gereken optik form indirme bağlantıları da eklenmiştir. Bu optik formlar içerisinde 20 soruluk, 25 soruluk, 50 soruluk ve 100 soruluk optik formlar bulunmakta ve bunlar a b c d şıklı ve a b c d e şıklı optik formlardır. Ortaokul seviyesindeki öğrenciler için 4 şıklı ZipGrade optik formlarını kullanabilirsiniz ya da daha üst seviyedeki öğrenciler için 5 şıklı optik formları kullanabilirsiniz.

ZipGrade BENZER İÇERİKLER
ZipGrade YAPILAN YORUMLAR
  • ZipGrade Yazılı Optik Okuma Uygulaması – HangiSoru
    2 sene önce

    […] ZipGrade […]