Bitdefender İnternet Security

12345 (No Ratings Yet)
Loading...

Bitdefender Security Suite, çevrimiçi ortamda güvenliğinizi tam sağlayan  bir güvenlik programı. Uygulama, antivirüs, güvenlik duvarı, bir USB sürücüsü bağışıklayıcı, güçlü tarama ve gizlilik araçları, sosyal ağ koruma, ebeveyn denetimleri ve bir spam filtresi gibi sayısız entegre hizmetleri içeriyor.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

  • Bitdefender Antivirus ve Anti-spyware, Bitdefender Otomatik Pilot, Bitdefender Foton ve Bitdefender Safebox-Secure Çevrimiçi depolama.
  • Gizlilik koruması, iki yönlü güvenlik duvarı ve bulut tabanlı antispam filtreleri ile güvenli göz atma.
  • Bitdefender Internet Security size gelişmiş bir hızlı tarama tarayıcı, başlangıç iyileştirici ve gelişmiş bir ebeveyn kontrol modülü sunar.

Bitdefender, sisteminizin her bölümünü sağlam tutar ve PC’nizin performansı üzerinde oldukça düşük etkiye sahip olan güvenli özelliklerle korumayı başarabilen ödüllü bir yazılımdır. Aslında, Bitdefender’dan OneClick Security kullanımı çok basit, ve pc’nizin güvenli kalabilmesi için tek bir tıklama özelliği ile aktif olabiliyor. Ayrıca destek programın destek forumunu 5 ayrı dilde görüntüleyebilirsiniz. İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince ve İtalyanca destek forum dilleridir.

Bitdefender İnternet Security YAPILAN YORUMLAR
  • 2017 Yılının Ücretsiz En İyi Bilgisayar (PC) Programları | indirazi.com
    3 sene önce

    […] BitDefender Antivirus Free Edition İNDİR… […]